Месенджер SignalМи хочемо проінформувати своїх постійних, а також майбутніх клієнтів про те, що відтепер Ви маєте можливість записатись на прийом до лікаря за допомогою такого месенджера як Signal!

Ми знаємо, що постійні клієнти нашої стоматології Абсолют Клінік дуже цінують можливість записатись на прийом до лікаря, а також отримати консультацію за допомогою будь-якого месенджеру. Адже це дуже зручно. Ви маєте можливість не просто зателефонувати, а й скористатись онлайн листуванням. Відео зв'язок чи якісне фото дозволить провести першу консультацію онлайн, без фізичного відвідування лікаря. Таким чином вдається попередньо зорієнтуватись з тим, до якого саме вузького спеціаліста необхідно прийти на прийом і скільки приблизно часу буде потрібно для лікування.

І якщо донедавна до послуг наших пацієнтів були такі месенджери як Skype, Viber, Telegram. А також досить часто для запису використовуються такі соціальні мережі як Facebook, Instagram, TikTok. То відтепер до переліку також доданий і месенджер Signal.

Месенджер Signal – нова можливість для запису в стоматологічну клініку AbsolutClinic

Запит на можливість скористатися месенджером Signal поступив саме від наших пацієнтів. Ми в нашій стоматології Абсолют Клінік завжди робимо все, щоб створити найбільш комфортні умови для своїх клієнтів. Це твердження стосується абсолютно всіх етапів, починаючи від попереднього запису на перший прийом до стоматолога і закінчуючи повним вирішенням стоматологічних проблем. Тому, звісно, ми додали можливість використовувати месенджер Signal для запису до стоматолога.

Месенджер Signal цілком виправдано завойовує все більше прихильників серед користувачів. Він має дуже простий і зрозумілий інтерфейс, тому користуватись ним легко. Так само як і інші месенджери Signal дозволяє здійснювати відео дзвінки, ділитися фото і відео матеріалами та багато іншого. А також, серед самих цінних можливостей месенджера Signal, слід виділити систему шифрування, яка унеможливлює потрапляння особистого листування у відкритий доступ.

Як здійснити запис до стоматолога в київську стоматологію Абсолют Клінік за допомогою месенджера Signal.

Насправді все дуже просто. Достатньо зайти на сторінку «Контакти», де вказані контактні номера нашої стоматології. Далі обираєте зручний Вам спосіб: листування в чаті, аудіо чи відео зв’язок.

Які вузькі спеціалісти приймають в стоматології Абсолют Клінік

Лікарі стоматології Абсолют КлінікЗвернувшись до нас в стоматологічну клініку Абсолют Клінік, Ви можете бути впевнені в тому, що навіть сама складна проблема в сфері стоматології буде вирішена швидко і, головне, якісно! В стоматології AbsolutClinic Ви знайдете кваліфіковану допомогу хірурга, ортодонта, гнатолога, протезиста, стоматолога терапевта. У нас ви маєте можливість здійснити професійну чистку, встановити вінери, імпланти, протези або прикрасити свої зубки дорогоцінним або напів дорогоцінним камінням. Звісно ж наші стоматологи просто бездоганно лікують карієс та проводять реставрацію зубів. А також у нас Ви можете вирішити проблеми з неправильним прикусом як у дітей, так і в дорослих. Лікування відбувається з використанням самих прогресивних методик, матеріалів і технологій. Крім того всі необхідні додаткові дослідження також можна зробити у нас в клініці!

Де розташована стоматологія Абсолют Клінік і як до неї дістатись.

Наша стоматологія Абсолют Клінік розташована у Дарницькому районі міста Київ за адресою проспект Миколи Бажана, 7Ж. До нас легко дістатись будь-яким видом громадського транспорту. Зупинки автобусів та метро розташовані від стоматології Абсолют Клінік зовсім близько.

Не зволікайте, швидше телефонуйте і записуйтесь на прийом до нашої стоматології AbsolutClinic! Ми потурбуємось про те, щоб Ваша посмішка була бездоганною!