Стоматологічна клініка «Absolut Clinic» - це сучасний медичний заклад, який надає повний спектр стоматологічних послуг і використовує при цьому найновіше обладнання провідних світових виробників. Клініка відрізняється зручним розташуванням (проспект Миколи Бажана, 7 Ж), тому Ви без проблем знайдете нас, незважаючи на те звідки дістаєтеся. Ледь не рукою сягнути до клініки з Борисполя. 

Серед наших постійних клієнтів не лише дорослі, а й діти. Спеціально для них серед переліку наших послуг сріблення зубів, видалення молочних зубів, склоіономірне пломбування й апаратне ортодонтичне виправлення прикусу (до 16 років). У нашій клініці Ви також можете отримати консультацію професійного ортодонта і пародонтолога. Зрештою, вирішити будь-яку проблему, пов’язану із зубами. Наші лікарі можуть і пломбу фотополімерну поставити, і імплант встановити. Аби вгамувати Ваш страх і позбавити від болю, ми використовуємо лише ефективну високоякісну анестезію. У нас Ви можете зробити не тільки професійне чищення, а ще й прикрасити свої зубки модними прикрасами. Якщо зубний ряд потребує відбілювання або реставрації, ми впораємося з цим без проблем. Стоматологи клініки «Absolut Clinic» поставлять коронку, підберуть протез, мікропротез, проведуть шинування, пломбування і зроблять усе, щоб Ви пишалися своєю посмішкою. Проблеми з прикусом чи нерівними зубами? Звертайтеся до нас і переконайтеся, що це дійсно можна виправити за допомогою правильно підібраної брекет-системи. Вас не турбуватиме навіть чутливість зубів, якщо над цим попрацює наш висококваліфікований лікар.

І це далеко не весь спектр наших стоматологічних послуг. Ознайомитися з повним переліком, а також цінами Ви можете у розділі «Ціни на послуги». Радимо відвідати також розділ «Наші роботи» й на власні очі побачити результати ефективного лікування наших клієнтів. У розділі «Статті» знайдете корисну інформацію по темі, у розділі «F.A.Q» - відповіді на поширені запитання. В «Контактах» шукайте адресу клініки, телефони, карту і форму, яку можна заповнити, щоб швидко сконтактувати з нами. Якщо бажаєте, на сайті можна отримати купон на солідну знижку. Стоматологічна клініка «Absolut Clinic» співпрацює з усіма страховими компаніями. Ми любимо і цінуємо наших клієнтів, тому наполегливо рекомендуємо відвідувати стоматолога щонайменше раз на півроку. Профілактичний огляд надзвичайно важливий, не слід ним нехтувати. Адже тільки так можна попередити розвиток захворювань пародонту і вжити своєчасних заходів щодо усунення неприємних симптомів і дискомфорту в ротовій порожнині. 

«Absolut Clinic» працює на ринку стоматологічних послуг не перший рік, тому застосовує виключно найновіші технології та знаходить індивідуальні рішення для кожного пацієнта. Завдяки усьому цьому Вам буде комфортно співробітничати з нами. Посміхайтеся на здоров’я!