Якісна стоматологія для жителів міста ВишневеЯкщо Ви живете в місті Вишневе і перебуваєте в пошуку якісних стоматологічних послуг за розумною ціною звертайтеся до нас в стоматологічну клініку «Absolut Clinic».

Чому жителям міста Вишневе вигідно звертатися в стоматологію Absolut Clinic

Сімейна стоматологічна клініка «Absolut Clinic» відома як одна з найсучасніших і надійних клінік міста Києва. У нас працюють висококласні фахівці. У нашій клініці використовуються найновіші технології, матеріали і методики. Тому кожен клієнт, не залежно від віку і захворювання, отримує найкраще лікування.

Але, це далеко не все! Однією з найважливіших наших якостей, яка дозволяє клініці «Absolut Clinic» бути лідером у своїй сфері, це розумні, виправдані ціни! Крім того, ми надаємо своїм клієнтам масу можливостей отримати досить приємні персональні бонуси і знижки. А також Ви можете взяти участь в акціях, тим самим істотно знизивши вартість лікування зубів.

Акції та знижки на стоматологічні послуги від клініки Absolut Clinic для жителів міста Вишневе.

Знижка -5% по запису через Viber!

У стоматології Absolut Clinic вигідно лікувати зуби всією сім'єю. Якщо Ви не тільки полікуєте свої зуби, але приведете членів своєї сім'ї, то вони отримають знижку 10% на протезування і 15% на інші послуги з лікування зубів.

Вам немає необхідності відкладати комплексне лікування зубів. Для того щоб така стоматологічна послуга не позначилася на сімейному бюджеті, можна скористатися вигідними пропозиціями від наших партнерів, банку Приват банк і Монобанк. І це не тільки зручна розстрочка платежу на 24 місяці, але і кешбек 5% від банку Монобанк.

Крім того, при комплексному лікуванні зубів, пацієнта чекають персональні знижки і бонуси!

Окрема знижка 20% від стоматології Absolut Clinic надається тим жителям міста Вишневе, які піклуються про свою фізичну форму і є власниками членської карти спортклубів «Спортлайф» і «Спортленд».

Також на ми розробили спеціальні, вигідні умови лікування зубів для пенсіонерів.

Як жителям міста Вишневе записатися на прийом в стоматологічну клініку Absolut Clinic.

Існує кілька варіантів запису на прийом до лікаря. По-перше, Ви можете зателефонувати по номерах зазначених на сайті. А по-друге, Ви так само можете скористатися будь-яким, зручним для Вас месенджером і записатися на прийом онлайн.

Але і це ще не все. У стоматології «Absolut Clinic» існує така послуга, як безкоштовна онлайн консультація. Ви маєте можливість, не виходячи з дому або перебуваючи прямо на робочому місці, зв'язатися з лікарем по відеозв'язку і отримати відповіді на свої питання.

Як дістатися з міста Вишневе до стоматологічній клініці Absolut Clinic.

Стоматологія Absolut Clinic розташована в Дніпровському районі Києва за адресою вулиця Малишка 31.

Таке розташування має вельми значущу перевагу у вигляді зручної транспортної розв'язки. До нас зручно добиратися з будь-якого району Києва за допомогою громадського транспорту.

Зокрема це:

  • трамваї № 22, 23, 28, 33, 35
  • автобус № 6
  • маршрутне таксі № 213, 233, 325, 414, 415, 418, 423, 434, 516, 523, 528, 555, 590Д
  • метро

А з міста Вишневе до Києва можна доїхати електричкою або скористатися маршрутним таксі.