Клініка ABSOLUT CLINIC запрошує мешканців ЖК «Славутич»Клініка ABSOLUT CLINIC запрошує мешканців ЖК «Славутич» відвідати нашу стоматологію для профілактичного огляду. А також швидкого та якісного лікування будь-яких стоматологічних захворювань як у дорослих, так і дітей!
Важко спростувати твердження про те, що не варто зволікати з вирішенням будь-яких проблем із зубами. Відкладені на потім маленька дірочка в зубі або легкий дискомфорт у яснах можуть перерости в досить велику проблему. І в результаті, замість одноразового відвідування стоматолога та дешевого лікування зубів, маємо дорогі та тривалі процедури. Одним із значних виправдань того, що візит до стоматолога відкладено, може бути відсутність у межах досяжності якісної перевіреної стоматології.

Але в Києві, одним із найкращих місць, для вирішення всіх стоматологічних проблем є клініка ABSOLUT CLINIC! А місце розташування нашої стоматології дуже зручне. До нас легко дістатися практично з будь-якої точки Києва. Так, наприклад, дорога від ЖК Славутич до нашої клініки на громадському транспорті займе трохи більше півгодини, а на особистому авто взагалі можна доїхати швидше ніж за 15 хвилин.
Стоматологія ABSOLUT CLINIC розташована за адресою проспект Миколи Бажана 7Ж поблизу станцій метро Харківська та Вірлиця.

Чи приймає стоматологія ABSOLUT CLINIC дітей

Стоматологія ABSOLUT CLINIC для дітейABSOLUT CLINIC це стоматологія для всієї сім’ї! У нас працюють чудові дитячі стоматологи, які з легкістю знайдуть підхід до малюка. І навіть якщо процедура буде неприємною, у дитини не залишиться страху після відвідин стоматолога. Якщо ваш малюк, на жаль, вже мав неприємний досвід або просто боїться лікарів, не хвилюйтеся! Наші лікарі зможуть налагодити контакт із маленьким пацієнтом!
Також у штаті нашої клініки працює професійний логопед. Навіщо? Справа в тому, що в деяких випадках його допомога необхідна при виправленні прикусу. Тандем ортодонта та логопеда дозволяє досягти дійсно швидкого та стійкого результату. При цьому така спільна робота може знадобитися не тільки під час роботи з дітьми, а й при вирівнюванні зубного ряду у дорослих.

Які вузькі фахівці приймають у стоматології ABSOLUT CLINIC

Штат нашої клініки укомплектований таким чином, що у нас ви можете вирішити будь-яку стоматологічну проблему. Регулярні профілактичні огляди, професійне чищення зубів, вініри та компоніри, прикраса зубів як дорогоцінними металами та камінням, так і напівдорогоцінними.
І, звичайно ж, у нас працюють стоматолог-терапевт, протезист, хірург, ортодонт, гнатолог, парадонтолог, імплантолог. Наші фахівці працюють із найновішим обладнанням. У тому числі проводять лікування з допомогою медичного мікроскопа. До нас звертаються із проблемами будь-якої складності! Дуже зручно для наших пацієнтів те, що у нас є своя лабораторія та все необхідне обладнання для правильного встановлення діагнозу та виготовлення протезів та імплантатів. Вам не потрібно шукати місце, де можна зробити якісний знімок або 3D-проекцію.
У процесі лікування ми не використовуємо застарілого обладнання, матеріалів або методів лікування. Наші лікарі одними з перших в Україні освоюють усі новинки сучасної стоматології.

Яка ціна лікування зубів у київській стоматології ABSOLUT CLINIC

Ціна лікування зубів у київській стоматології ABSOLUT CLINICасправді, питання ціни на послуги стоматолога в нашій клініці вирішується дуже легко без істотного удару по гаманцю пацієнта. Звичайно ж, той рівень лікування, який ми надаємо, не може бути дешевим. Але, завітавши до нашої стоматології, Ви переконаєтеся, що ціни на лікування зубів цілком прийнятні і далеко не найвищі. А після того, як Ви ознайомитеся з пропонованими акціями, знижками та спеціальними умовами від наших банків-партнерів Приват Банк та Монобанк, оплатити лікування взагалі буде не складно. Тим більше, що ми є однією з небагатьох стоматологій в Україні, яка приймає оплату в криптовалюті.

Як записатися на прийом до лікаря у стоматологію ABSOLUT CLINIC

Для запису на прийом до стоматолога Ви можете скористатись традиційним способом, просто зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.
Також Ви маєте можливість скористатися будь-яким зручним для Вас месенджером або написати повідомлення в соціальних мережах. Всі дані для зв'язку вказані у розділі "Контакти".
Крім того, звертаємо Вашу увагу на таку послугу як онлайн-консультація з лікарем.
Звертайтесь! Не тягніть час, стоматологічні проблеми самі не вирішуються! Чим швидше ви звернетеся до лікаря, тим швидше Ваша усмішка стане бездоганною!