Торговий центр ХарьокКоли Ви звертаєтеся в стоматологічну клініку Absolut Clinic, Ви завжди отримуєте лікування на вищому рівні. Але, дуже приємним доповненням, таким що, безсумнівно, піднімає настрій, є можливість скористатися знижками і акціями на лікування зубів. Ми любимо радувати своїх клієнтів, даруючи їм персональні знижки і привілеї.

Зовсім поруч з нашою стоматологічною клінікою Absolut Clinic знаходиться торговий центр «ХарьОК». І ми раді повідомити, що тепер його співробітники мають можливість скористатися персональними знижками на послуги стоматолога в нашій клініці!

Чому співробітникам торгового центру «ХарьОК» вигідно лікувати зуби в стоматології Absolut Clinic

Перше, що шукає кожна людина, коли виникла проблема з зубами – це професійний лікар. Ви радитесь з друзями і знайомими, вивчаєте відгуки в Інтернеті. Адже від того наскільки стоматолог знає свою справу, чи володіє він новими технологіями, чи працює з сучасними матеріалами залежить результат лікування. У нас в стоматології Absolut Clinic Ви знайдете все що шукаєте! У нас працюють професіонали, які невпинно і постійно, одними з перших в Україні, освоюють всі найновіші технології та матеріали.

Коли співробітники торгового цента «ХарьОК» звернуться в стоматологію Absolut Clinic вони можуть бути впевнені, що потраплять в руки до професіоналів своєї справи. Буде зроблено все, для того щоб лікування зубів пройшло без болю, а головне ефективно і правильно.

Другий момент, що говорить на користь вибору клініки Absolut Clinic, це ціни на стоматологічні послуги. А з урахуванням тих знижок і акцій, які наша стоматологія регулярно пропонує своїм клієнтами, ціна на лікування зубів стає і зовсім приємною.

І, по-третє, стоматологія Absolut Clinic пропонує всі види лікування зубів та стоматологічних послуг як для дорослих, так і для дітей. Профілактичний огляд, професійна чистка зубів, брекети, вініри, лікування ясен, пломбування, відбілювання, протезування, імплантація або прикраса зубів – ми можемо все! Так само Вам не доведеться шукати, де Ви можете пройти додаткові обстеження. У клініці Absolut Clinic є все необхідне обладнання для постановки правильного діагнозу і моніторингу процесу лікування і одужання. При необхідності Вас тут же, без зайвої тяганини, оглянуть і проконсультують стоматологи вузької спеціалізації. Тому Ви завжди будете впевнені в тому, що діагноз поставлений правильно і обраний найвірніший метод лікування.

Як співробітникам торгового центру «ХарьОК» дістатися до стоматології Absolut Clinic

Насправді для того, щоб дійти від торгового центру «ХарьОК» до стоматологічної клініки Absolut Clinic Вам буде потрібно всього лише 8 хвилин.

ТЦ ХарьОК розташований по вулиці Декабристів 9 е. А вулиця Декабристів, в свою чергу, веде до проспекту Миколи Бажана, 7Ж де і розташована наша стоматологічна клініка Absolut Clinic.

Як записатися на прийом до лікаря в стоматологію Absolut Clinic

Зробити це дуже просто. На сайті клініки вказані контактні номери телефонів. Але Вам не обов'язково дзвонити, Ви можете так само скористатися будь-яким, зручним і звичним для Вас месенджером.