Стоматологічна клініка біля ЖК Лебединий в КиєвіМи дуже пишаємося тим, що серед клієнтів нашої стоматологічної клініки Absolut Clinic є жителі не тільки найближчих кварталів. До нас, для того що б вирішити проблеми з зубами їдуть з найвіддаленіших районів Києва, і навіть з інших міст і країн. І ми в клініці Absolut Clinic дуже цінуємо ту довіру, яку надають нам наші клієнти. Постійно працюємо над розширенням пропонованих послуг і підвищенням їх якості.

Затребуваність наших послуг призвела до потреби розширити наші можливості і, як результат, незабаром прогнозується відкриття нової стоматології в крокової доступності від житлового комплексу Лебединий. Що, безсумнівно, стане приємною новиною для наших клієнтів, що живуть в ЖК Лебединий і найближчих до нього районів.

Які послуги буде пропонувати нова стоматологічна клініка.

Як і стоматологія Absolut Clinic, нова клініка буде сімейного типу.

Лікування молочних зубів, консультації щодо виправлення прикусу, установка пластин Мью або брекетів проходять в доброзичливій обстановці так, що б дитина з задоволенням йшов до стоматолога.

Наші клієнти завжди відзначають особливу атмосферу в клініці, навіть ті хто дуже боїться всього що пов'язано зі стоматологією, вже на першому прийомі відчувають себе набагато спокійніше і впевненіше.

Нова стоматологія поблизу ЖК Лебединий так само як і клініка Absolut Clinic буде надавати дуже великий спектр стоматологічних послуг. Це і пломбування, протезування, установка імплантатів і вінірів, відбілювання, виготовлення знімних протезів, а також консультації пародонтолога і гнатолога. Всі маніпуляції проводяться лікарями вищої кваліфікації із застосуванням найсучасніших матеріалів і обладнання, в тому числі стоматологічного мікроскопа.

Про бонуси та акції в новій стоматологічній клініці.

Клієнти стоматології Absolut Clinic знають, що завжди можуть розраховувати на вигідні пропозиції, які дозволяють знизити вартість лікування, і підвищити комфорт. Зокрема це:

  • онлайн запис на прийом за допомогою будь-якого зручного Вам месенджера
  • онлайн консультація лікаря
  • можливість оплати частинами
  • кеш-бек від банків партнерів клініки
  • знижки для переселенців і учасників АТО
  • сімейна знижка, це означає, що Ваші родичі отримувати знижку 10% на протезування і 15% лікування зубів

А також ще багато інших привабливих пропозицій чекає клієнтів нової стоматологічної клініки яка зовсім скоро відкриється поблизу ЖК Лебединий.