Технічний прогрес не стоїть на місці. Стоматологічна клініка «Absolut Clinic» (м. Київ) це, природно, враховує і продовжує активно розвиватися. Тому сьогодні пройти консультацію у стоматолога стає простіше простого. Вже навіть необов'язково виходити з дому. «Як це?» – дивується ви. Звичайно ж, через Інтернет і спеціальні програми для ПК і мобільних пристроїв – так звані месенджери, «вміють» організовувати відеоконференції (взаємодія лікарів і пацієнтів на відстані в режимі реального часу). Важливе доповнення – звичайна така видеоконсультация у стоматолога онлайн проводиться абсолютно безкоштовно!

Так що тепер про здоров'я своїх зубів дійсно можна подбати де завгодно: вдома, в офісі, так і хоч і загоряючи в шезлонгу на морському березі, якщо там є Wi-Fi. Що особливо актуально для сучасних активних людей, які настільки зайняті, що похід до стоматолога для них – це вже розкіш. Тепер немає необхідності витрачати час на дорогу – Ви можете продуктивно поспілкуватися з фахівцем з нашої клініки не тільки в зручний для вас час, але і в зручному для вас місці.

І, що особливо цінно, ми надаємо можливість організувати для вас відеоконференцію з кількома фахівцями різних напрямків одночасно. Наприклад, у програмі ooVoo. Ми консультуємо зазвичай російською, українською або англійською мовою, але, при необхідності, можемо також переключитися на німецьку або китайський. У клініці «Absolut Clinic» завжди раді пацієнтам з громадянством Російської Федерації. Незалежно від того, яку консультацію вони виберуть – очну або заочну (у відеоформаті в будь-якому з доступних додатків), для них діє спеціальна система бонусів.

І тепер найголовніше питання: в яких додатках ми консультуємо? Це традиційні рішення для якісного спілкування на відстані: Skype (Скайп), ooVoo (Уву), WhatsApp (Вотсап) і Viber (Вайбер). Завдяки такому вибору Ви зможете зв'язатися з нами як з ПК, так і з ноутбука, планшета, смартфона. Причому, вам, швидше за все, не доведеться спеціально для консультації завантажувати, встановлювати та вивчати новий сервіс. Просто виберіть максимально зручний для вас, до якого Ви звикли. Можете сміливо писати в чат будь-якого з цих додатків – вам завжди оперативно нададуть відповідь. Або ж замовте зворотній дзвінок. Як вам завгодно.