3D принтер в стоматологіїКлініка Absolut Clinic пропонує своїм клієнтам дійсно унікальну і немаючу аналогів в Києві і в Україні в цілому послугу! А саме якісні знімні протези всього за один день!

Насправді така можливість мрія багатьох. Адже зазвичай процес виготовлення знімного зубного протеза займає від 7 до 14 днів. Але ж не завжди є можливість чекати від тижня до двох. Бувають ситуації коли, наприклад, намічена важлива зустріч або захід і просто життєво необхідно виглядати бездоганно і відчувати себе комфортно і впевнено. А як цього можна досягти якщо боїшся посміхнутися через відсутність зубів? Або ж протез зламаний, чи не надійно кріпитися на своєму місці, під нього забивається їжа і присутній постійний дискомфорт? Якщо Ви потрапили в таку не приємну ситуацію або ж просто не бажаєте чекати, звертайтеся до нас, в стоматологічну клініку Absolut Clinic.

Завдяки яким технологіям можливе виготовлення знімного протезу за один день?

Стоматологія Absolut Clinic завжди була відома як одна з найпрогресивніших стоматологічних клінік Києва. Ми завжди в числі перших впроваджуємо нову техніку і освоюємо найпередовіші технології і матеріали.

І однією з таких прогресивних новинок є виготовлення якісних знімних зубних протезів за допомогою 3D принтера.

Така технологія як 3D принтер вже досить широко використовується в медицині, зокрема для виготовлення протезів. І варто зазначити, що так як весь процес проходить під контролем комп'ютера, повністю виключаються будь-які похибки та неточності при виготовленні.

Для друку зубного протеза, використовується тривимірна модель, яка враховує всі, навіть найдрібніші, індивідуальні особливості виробу. Саме це виступає гарантією того, що протез стане «як влитий». Відсутня необхідність в додаткових примірках та коригуваннях.

3D принтер в стоматології - надрукувати ідеальну посмішку!

Насправді застосування 3D принтера в медицині сміливо можна назвати справжнім проривом і новою епохою! Можливості, що відкриваються з цією технологією, просто приголомшують!

Стоматологія «Absolut Clinic» однією з перших в Україні освоїла цю унікальну технологію. Наші клієнти дійсно можуть отримати ідеальну посмішку всього за один день!

Для друку знімного протезу використовується тривимірна модель. При цьому є можливість надрукувати протез як для окремих зубів, так і повністю для всієї щелепи.

У чому переваги знімних зубних протезів надруковані на 3D принтері.

  • 3D сканування дозволяє отримати точні параметри для створення 3D моделі.
  • Немає необхідності в ручному моделюванні протеза
  • Відсутні додаткових етапів примірок і доробок
  • Анатомічна модель зубів пацієнта і щелепи в цілому зберігатися в цифровому форматі.
  • Процес друку зубного протеза повністю автоматизований, що виключає вплив на якість готового виробу людського фактора.
  • Висока точність виготовлення протеза і повна відповідність всім індивідуальним особливостям
  • Швидкість виготовлення зубних протезів

Важлива інформація для іногородніх клієнтів клініки «Absolut Clinic»

Дуже багато наших клієнтів живуть за межами міста Києва та для них буває проблемно в зручний час потрапити на прийом до лікаря. Саме для Вас ми пропонуємо послуги нашого штатного водія!

Якщо Ви живете в Київській області, зателефонуйте нам за вказаними телефонами і наш водій доставить Вас в клініку і відвезе додому!