Стоматологія Absolut Clinic у метро ХарківськаУ нашої стоматології Absolut Clinic дійсно дуже зручне розташування. До нас досить легко дістатися практично з будь-якої точки Києва за допомогою найшвидшого, надійного і популярного транспорту – метро. Адже дуже часто навіть власники машин змінюють своїх залізних коней на метро для того, щоб не втрачати час в пробках і швидко домчати до місця призначення. А біля нашої стоматологічної клініки знаходяться відразу три станції метро: Харківська, Вирлиця і Бориспільська.

Сімейна стоматологічна клініка Absolut Clinic знаходиться за адресою проспект Миколи Бажана 7Ж. найближче до нас розташоване метро Вирлиця. Трохи довший шлях до метро Харківська. А най далі розташоване метро Бориспільська. Але і піша прогулянка від найдальшої станції метро до нашої клініки займає всього лише близько 20 хвилин.

Виїхати до проспекту Миколи Бажана 7 Ж до стоматологічній поліклініці Absolut Clinic можна по вулиці Ревуцького. Якщо їхати по цій вулиці з боку північної частині Осокорок можна помилуватися перлиною Дарницького району Києва – озером Вирлиця. Вулиця Декабристів веде до Харківського масиву, який знаходиться зовсім близько до нашої стоматології Absolut Clinic і може бути орієнтиром.

Чому обирають стоматологію Absolut Clinic

Близьке розташування стоматологічної клініки Absolut Clinic відразу до трьох станцій метро, дозволяє легко дістатися до неї, в тому числі і гостям міста Київ. І ми дуже пишаємося тим, що до нас їдуть з далека. На знак подяки за надану довіру ми невпинно удосконалюємо методи лікування. Впроваджуємо найновіші і найпрогресивніші технології та матеріали. І сьогодні ми досягли того, що болючі і важкі раніше процедури тепер проходять безболісно. Лікування навіть складних стоматологічних випадків проходить швидше і з мінімальним дискомфортом. А ще наші лікарі дуже уважно і ретельно ставляться до естетичної сторони лікування зубів. Не тільки усунути біль або «заліпити» дірку, але зробити це так, щоб посмішка виглядала дійсно красиво.

Стоматологія Absolut Clinic – спектр послуг

Одною з переваг нашої стоматологічної клініки Absolut Clinic є можливість отримати в одному місці всі види стоматологічних послуг. У нашій клініці можна зробити всі потрібні додаткові дослідження, необхідні для правильного лікування та відстеження динаміки одужання. І наші лікарі працюють в тандемі, прагнучи до того, щоб не тільки усунути миттєву проблему, але і не допустити появу і розвиток інших стоматологічних захворювань в майбутньому. Можливість відразу проконсультуватися у вузькопрофільних лікарів, без відтягування в довгий ящик, гарантує більш просте і легке рішення проблеми.

Дитяча стоматологія у метро Харківська, Вирлиця, Бориспільська

Важливо відзначити, що Absolut Clinic це сімейна стоматологія. У нас працюють дитячі стоматологи, які вражають батьків своїм умінням знаходити підхід до дітей. Наші маленькі пацієнти без страху приходять до «дядів лікарів» лікувати зубки. Якщо батьки сумніваються і хвилюються (що цілком зрозуміло), наші стоматологи детально пояснять всі тонкощі лікування і хід проходження процедур.

Дитяча ортодонтія сьогодні дозволяє не чекати, а ще в ранньому віці вирішувати багато проблем, пов'язаних з нерівним зубним рядом і невірним прикусом. При цьому лікування займає набагато менше часу, приносить менший дискомфорт дитині. І, що також дуже важливо, обходитися дешевше ніж якщо проводити процедури в більш старшому віці.

Записатися на прийом до стоматолога в клініку Absolut Clinic

Для того що б потрапити на прийом до стоматолога в клініку Absolut Clinic достатньо зателефонувати або написати в будь-якому зручному для Вас мессенджері. Більш того, Ви маєте можливість скористатися онлайн консультацією для того, щоб визначитися до якого саме фахівця необхідно звернутися. Телефонуйте, пишіть, приходьте! Наша стоматологія працює з 8.00 до 21.00. У нас Ви завжди знайдете професійний підхід до вирішення будь-яких стоматологічних захворювань!