Стоматологія «АбсолютДэнт» надає знижку для переселенців та учасників АТОСтоматологія «Absolut Clinic» надає знижку для переселенців та учасників АТО. Для працівників нашої установи, як і для всіх українців, важливо підтримати цих людей у важкий період життя.

Для того, щоб скористатися знижкою досить просто пред'явити відповідний документ. Наші фахівці забезпечать якісне обслуговування кожного пацієнта і нададуть необхідну допомогу.

Всі переселенці і учасники АТО можуть скористатися зі знижкою повним переліком послуг стоматологічної клініки «Absolut Clinic», яка знаходиться в Києві. Тут Ви можете позбутися від карієсу і поставити керамічну, фотополімерну або біо-пломбу. При цьому можна бути абсолютно впевненими в тому, що в якості матеріалу буде використано тільки найкращу сировину, яка буде служить надійно і сумлінно впродовж багатьох років.

У нашій стоматології також забезпечується висококваліфіковане протезування, відбілювання і чищення зубів. При необхідності ми також можемо максимально якісно вирвати зуб і провести будь-яке оперативне втручання в ротовій порожнині.

При проведенні будь-яких маніпуляцій не доведеться терпіти біль. В стоматології «Absolut Clinic» використовують перевірені методи місцевої анестезії, які дозволяють максимально ефективно знеболити тканини, з якими будуть проводитися лікувальні маніпуляції.

Головне, що слід зазначити, знижка для переселенців та учасників АТО на надані послуги в клініці «Absolut Clinic» Київ жодним чином не відображається на якості обслуговування і використаного матеріалу. Будьте впевнені, ми проведемо будь-яку процедуру на вищому рівні!