Стоматологія ABSOLUT CLINIC – що змінилося після ребрендингу2010 року за адресом вулиця О. Малишка 31 відкрилася стоматологічна клініка Абсолют Дент. Дуже багато сил було віддано на те, щоб клініка стала однією з найкращих стоматологій Києва! Наші лікарі завжди мали у своєму розпорядженні найновіші матеріали та технології! І, звичайно, невпинно росли у професійному плані. Стоматологія Абсолют Дент завжди була однією з перших!
Але в певний момент ми відчули, що для продовження зростання необхідні кардинальні зміни! І ось у 2021 році завершився масштабний ребрендинг! В результаті, за адресою вул. О. Малишка залишилася невелика дочірня філія. А оновлена клініка була відкрита за новою адресою проспект Миколи Бажана 7Ж!

Стоматологія ABSOLUT CLINIC – що змінилося після ребрендингу

Стоматологічну клініку Absolut Clinic очолює Криваль Юрій Григорович – лікар із 18-річним стажем роботи. Під своїм керівництвом він зібрав найкращих з найкращих! Кожен лікар, який веде прийом у стоматології Absolut Clinic, це професіонал, який не зупиняється на досягнутому. Одна з основних умов, якою керуються наші стоматологи – це невпинне та постійне вдосконалення своїх знань та умінь. У клініці створені комфортні умови для саморозвитку, що приваблює до нас найкращих лікарів. Так у клініці веде прийом Остапенко Олена Олександрівна – лицьовий хірург, який має звання професора та є кандидатом медичних наук.

ABSOLUT CLINIC – якісна стоматологія для дорослих та дітей!

ABSOLUT CLINIC – якісна стоматологія для дорослих та дітей!У клініці ABSOLUT CLINIC ведуть прийом стоматологи різних профілів: терапевти, хірурги, ортодонти, гнатологи і, звичайно ж, дитячий стоматолог. До нас Ви можете звернутися з будь-якою проблемою, починаючи з планового профілактичного огляду та закінчуючи встановленням імплантатів. Наша клініка оснащена найновішим та передовим обладнанням, таким як медичний мікроскоп. Наші лікарі мають все необхідне, щоб навіть найскладніші маніпуляції проходили максимально комфортно для пацієнта, і, головне, ефективно! Такий високий професіоналізм дозволяє нам давати гарантію на 3 роки!

Вартість лікування зубів у стоматології ABSOLUT CLINIC

Цілком виправдано, що якісна робота не може коштувати дешево! Але ціни в стоматології ABSOLUT CLINIC будуть для вас несподівано приємним сюрпризом, особливо з урахуванням високої якості матеріалів, що використовуються. Тим більше, що ми пропонуємо своїм клієнтам можливість скористатися вигідними умовами оплати, а також персональними знижками та акціями!

Серед самих затребуваних знижок на послуги стоматолога можна відзначити:

  • Знижка для переселенців та учасників АТО
  • Знижка для сім'ї та друзів
  • Бонус імениннику
  • Спеціальна пропозиція для власників клубних карт мережі спортклубів «Спортлайф» та «Спортленд»

А також Ви маєте можливість скористатися такими вигідними умовами оплати як:

  • Оплата в розстрочку
  • Отримати кешбек від банків-партнерів «Приватбанк» та «Монобанк»
  • Оплата криптовалютою: Bitcoin, Ефіріум (ЕТН) та XRP (Riple)