Клініка «Absolut Clinic» відома як сімейна стоматологія, що надає весь спектр стоматологічних послуг високої якості за дуже розумними цінами. Саме те, що у нас працюють найкращі лікарі (і це не перебільшення), клініка обладнана сучасною технікою і використовуються матеріали європейської якості, дозволяє нам не втрачати, а прибільшувати кількість наших клієнтів. І ми дуже пишаємося тим фактом, що репутація стоматологічної клініки «Absolut Clinic» робить її відомою не тільки в Києві, а й закордоном. Зокрема, серед наших постійних клієнтів багато тих, хто постійно проживає на території Німеччини. Для них лікування зубів у нас, не тільки спосіб отримати стоматологічні послуги за розумною ціною, але також приємна поїздка, можливість відвідати красиве місто Київ. Наші клієнти з Німеччини, мають можливість записатися на прийом онлайн, так що б по приїзду було достатньо часу і на зустріч з близькими, і на лікувальні процедури.

Стоматологічний туризм з клінікою «Absolut Clinic» це дійсно вигідно і зручно.

Кожен, хто вибрав для вирішення проблем із зубами стоматологічний туризм, змушений також вирішувати питання з житлом і транспортом. І саме розробка маршруту та вирішення побутових проблем займає багато часу і сил, набагато більше ніж саме лікування.

Наші клієнти знають, що в клініці «Absolut Clinic» дуже багато уваги приділяється комфорту пацієнтів. І для тих, хто приїхав лікувати зуби з-за кордону, ми зробили все, що б вони відчували себе впевнено і спокійно.

Якщо Ви вирішили вдатися до стоматологічного туризму і вигідно полікувати зуби, звертайтеся в стоматологічну клініку «Absolut Clinic». Все що Вам потрібно це зайти на наш сайт, а далі вибрати зручний для відвідування клініки час. Записатися на прийом до лікаря можна онлайн, написавши нам, або ж скористайтеся сервісом WhatsApp. Також Ви можете отримати он-лайн консультацію лікаря, що б максимально чітко окреслити перелік необхідних послуг і, відповідно, вартість лікування.

Ми зустрічаємо своїх клієнтів і розміщуємо.

А тепер найцікавіше. Вам не потрібно самостійно піклуватися про житло або про те, як до нього дістатися і не потрібно шукати того, хто зможе підібрати підходящий варіант для Вас. Так як нашу клініку відвідує дуже багато клієнтів з-за кордону, для їх зручності ми уклали договір з досвідченим ріелтором. І він вирішує всі побутові питання. Всі побажання та нюанси обговорюються заздалегідь. Наших закордонних пацієнтів зустрічають, доставляють до заброньованого житла і, якщо є необхідність, можуть провести екскурсію по місту.