МетрополіяНаша стоматологія Absolut Clinic розташована на Харківському масиві за адресою проспект Миколи Бажана 7Ж. І зовсім близько від нас, всього лише в десяти хвилинах пішої прогулянки, знаходиться житловий комплекс Метрополія.

Ми запрошуємо жителів ЖК «Метрополія», в нашу стоматологічну клініку Absolut Clinic на профілактичний огляд, а при необхідності і лікування зубів. А також пропонуємо дуже привабливі спеціальні пропозиції, які роблять ціни на послуги стоматолога вельми приємними. Персональні бонуси і вигідні акції на всі види стоматологічних послуг очікують наших клієнтів з ЖК «Метрополія».

Перелік стоматологічних послуг в клініці Absolut Clinic, які можуть отримати жителі ЖК «Метрополія»

На питання про те, які ж стоматологічні проблеми можна вирішити в нашій клініці, Ви отримаєте дуже просту відповідь: «Всі!». І це дійсно так.

У нас працюють стоматологи самих різних вузьких спеціальностей. Дитячі стоматологи, які вміють самим неймовірним чином знаходити підхід до своїх маленьких пацієнтів. Дорослі стоматологи-терапевти, які володіють як найсучаснішими знаннями та навичками в сфері стоматології, так і психології. У кріслі наших стоматологів навіть ті пацієнти, які панічно бояться самої згадки про лікування зубів, заспокоюються і відчувають себе більш комфортно.

Так само в нашій клініці Absolut Clinic працюють стоматологи вузької спеціалізації: хірурги, ортодонти, протезисти, гнатологи, пародонтологи. Стоматологія оснащена найновішим обладнанням, що дозволяє лікарям отримати всі необхідні дослідження для правильної постановки діагнозу та ефективного лікування.

Художня реставрація зубів, вирівнювання прикусу за допомогою брекетів, установка імплантантів або виготовлення протезів, лікування захворювань пародонту, професійна чистка, відбілювання або прикраса зубів – це далеко не повний перелік послуг, які мешканці ЖК «Метрополія» можуть отримати в нашій стоматології.

Ціни на стоматологічні послуги в стоматології Absolut Clinic

Звичайно ж, якість стоматологічних послуг неймовірно важлива, але і ціна має чимале значення. Саме тому ми так багато уваги приділяємо питанню ціни на лікування зубів і прагнемо зробити її доступною для всіх наших клієнтів.

Ми в клініці Absolut Clinic розробили цілу систему персональних знижок і пропозицій, гнучких систем оплати та бонусів від наших банків-партнерів. Жителі ЖК Метрополія, звернувшись нашу стоматологію Absolut Clinic, будуть приємно здивовані цінами на лікування зубів і їх, безсумнівно, порадують персональні пропозиції і знижки.

Запис на прийом до стоматолога через месенджер і онлайн консультація.

На сторінці «контакти» Ви знайдете номери телефонів, за якими можна традиційно зателефонувати і домовитися про всі деталі прийому і вибрати зручний час відвідування стоматолога. Але, Ви так само маєте можливість скористатися будь-яким зручним для Вас месенджером або ж онлайн листуванням в чаті однієї із соціальних мереж. Крім того, доступні також відео чат або відеозв'язок. А при необхідності є можливість замовити онлайн консультацію з лікарем. Ця дуже зручно, коли Ви, наприклад, сумніваєтеся до якого з вузьких фахівців необхідно записатися або ж Вам важливо знати приблизний час, необхідний для лікування, і його передбачувана вартість.

Як з ЖК Метрополія дістатися до стоматологічної клініки Absolut Clinic.

До проспекту Миколи Бажана 7Ж, де розташована наша стоматологія Absolut Clinic, від житлового комплексу Метрополія веде вулиця Вірменська. Вся відстань займає близько 800 метрів. Ви можете скористатися маршрутним таксі, проїхати на власному автомобілі або ж зробити не велику пішу прогулянку.