Мікрорайон БортничіВсіх жителів затишного мікрорайону Бортничі, який розташувався в Дарницькому районі Києва, запрошуємо на якісне лікування зубів до нас, в стоматологію Absolut Clinic. Наша клініка знаходиться зовсім близько за адресою проспект Миколи Бажана 7Ж. Пряма маршрутка довезе Вас прямо до дверей стоматологічної клініки!

Якісна сімейна стоматологія для жителів мікрорайону Бортничі.

Ніхто не буде сперечатися, що вкрай важливо мати стоматолога, якому повністю довіряєш. А для жителів Бортничів є прекрасна новина! Зовсім поруч з їх мікрорайоном відкрилася сімейна стоматологічна клініка Absolut Clinic!

Absolut Clinic – це лікарі, які володіють найновішими і просунутими методами і технологіями! Лікарі, які вміють знаходити підхід до всіх пацієнтів, навіть до тих, які панічно бояться самої згадки слова «стоматолог».

Absolut Clinic – це весь спектр стоматологічних послуг в одному місці! У нас працюють як стоматологи-терапевти, так і такі вузькі фахівці як ортодонти, гнатологи, хірурги, протезисти. Будь-яке захворювання зубів або ясен Ви можете вилікувати у нас в клініці. До нас Ви можете звертатися з будь-якими стоматологічними питаннями, будь то професійна чистка зубів, відбілювання, прикраса зубів або художня реставрація, протезування або імплантація.

Absolut Clinic – це завжди найсучасніше обладнання і матеріали! У нас немає морально застарілого обладнання! І ми не використовуємо методи лікування стоматологічних захворювань, які були актуальні в минулому десятилітті. Коли Ви приходите до нас, Ви отримуєте тільки найкраще, що може дати сучасна стоматологія!

Absolut Clinic – це стоматологія для всієї родини! У нас працюють дитячі стоматологи, до яких Ваш малюк буде бігти з радістю! Молочні зубки так само вимагають до себе уваги, як і постійні.

Спеціальні пропозиції, акції та бонуси для жителів Бортничів від стоматології Absolut Clinic

Якісні стоматологічні послуги не можуть коштувати дешево. Але в клініці Absolut Clinic Вас чекають дійсно вигідні пропозиції, які роблять ціну на лікування зубів дуже приємною і зовсім не травматичною для сімейного бюджету.

Всі наші постійні клієнти знають, що в стоматології Absolut Clinic завжди можна розраховувати на приємні бонуси або взяти участь у вигідній акції.

Серед найпопулярніших пропозицій можна відзначити знижку 20% від стоматології Absolut Clinic, яку отримають ті жителі Бортничів, які є членами спортклубів «Спортлайф» і «Спортленд».

У клініці Absolut Clinic вигідно лікувати зуби всією сім'єю. Так якщо Ви приведете члена своєї сім'ї, то він отримає знижку 15% на стоматологічне лікування і 10% на протезування.

І, звичайно ж, клініка Absolut Clinic є партнером таких банків як Приват Банк і Монобанк. А це означає, що при оплаті стоматологічних послуг картами банків - партнерів, Вам доступні і кешбек і кредитні кошти на пільговий безпроцентний період.

Як жителям Бортничів записатися на прийом в стоматологічну клініку Absolut Clinic

Номери, за якими можна зателефонувати і записатися на прийом до стоматолога в клініку Absolut Clinic, вказані в розділі «Контакти». Але звертаємо Вашу увагу, що, якщо Вам з якоїсь причини незручно дзвонити, Ви можете скористатися будь-яким, зручним для Вас месенджером. Онлайн листування і відеочат на Ваш вибір так само доступні у всіх популярних соціальних мережах.

Не затягуйте проблему! Телефонуйте, пишіть, звертайтеся прямо зараз! Якщо у Вас є сумніви або питання, замовте онлайн консультацію лікаря. Це допоможе Вам прийняти правильне рішення!