Як показує практика, частіше за все найважчим моментом в отриманні стоматологічної допомоги, є запис до лікаря. Чому? Та все просто. Зазвичай, думка про те, що треба б подзвонити в клініку і записатися на прийом приходить в голову перед сном, під час ділової наради або в будь-який інший, не зручний для дзвінка час. Іноді навіть запис в щоденнику не допомагає. Скільки разів Ви шкодували про те, що не можна просто написати Viber, TELEGRAM, Skype, WhatsApp проконсультуватися або записатися на прийом до стоматолога? Адже набрати повідомлення можна коли завгодно, в галасливому метро або прямо на робочому місці. Тепер така можливість є. Цілодобовий онлайн запис на прийом або консультація в месенджерах стала реальністю.

Viber, TELEGRAM, Skype, WhatsApp-цілодобова консультація і запис на прийом до лікаря в месенджерах.

Стоматологічна клініка «Absolut Clinic» завжди йде в ногу з часом. Ми не тільки використовуємо найновіші розробки в сферах лікування і профілактики захворювань зубів і порожнини рота. А так само із задоволенням впроваджуємо в роботу ті можливості, які дають сучасні засоби комунікацій. Тепер будь-який з наших клієнтів може в зручний для себе час записатися на прийом, або отримати консультацію за номером +380507256219, використовуючи такі сервіси як Viber, WhatsApp, Telegram, Skype. Ви просто описуєте проблему (відколовся шматочок зуба, болять ясна, хочете провести процедуру відбілювання або ж просто профілактичний огляд) і в живому спілкуванні визначаєте зручний для Вас час відвідування. Так само ви можете в листуванні з'ясувати всі ваші запитання, отримати консультацію з проведення процедури лікування і її вартості.

Консультація в месенджерах – зручно і просто.

Для того що б отримати онлайн консультацію в стоматологічній клініці «Absolut Clinic» Вам не потрібно спеціально скачувати певний додаток. Ви можете використовувати той месенджер, яким Ви користуєтеся постійно на телефоні, комп'ютері, планшеті або ноутбуці. Всі сервіси, будь то Viber, TELEGRAM, Skype, WhatsApp прив'язані до одного номеру +380507256219. Проконсультуватися можна в будь-який час доби, коли у Вас з'явилася можливість набрати повідомлення. Консультації проводяться не тільки українською або російською мовою. Гості з-за кордону так само можуть спілкуватися з консультантом клініки рідною мовою, англійською, німецькою і т. д., отримуючи повні відповіді на всі свої питання.