Ми раді повідомити Вам, що надійним партнером стоматологічної клініки «Absolut Clinic» є київський готель «Братислава». Він уже протягом більш ніж 35 років приймає постояльців з усієї України та інших країн світу, в тому числі і знаменитостей. Для відвідувачів тризіркового готелю запропоновані комфортабельні номери різної категорії, серед яких і кімната для людей з обмеженими можливостями. Наявні також конференц-зали різного дизайну та масштабу.

Партнерство стоматології «Absolut Clinic» і готелю «Братислава» передбачає певні переваги для наших клієнтів.

Економія фінансових заощаджень

Постояльці готелю можуть скористатися спеціальною програмою лояльності в нашій клініці, яка передбачає хороші знижки на різні види послуг. При цьому важливо відзначити, що якість обслуговування і лікування завжди залишаються на найвищому рівні!

Економія часу

Дуже зручно, що приїхавши до Києва по роботі або у інших невідкладних справах, Ви можете разом з тим подбати про своє здоров’я. Вам не доведеться займатися пошуками хорошої стоматологічної клініки і довго до неї добиратися.

Готель «Братислава» знаходиться поблизу станції метро «Дарниця» за адресою: м Київ, вул. Андрія Малишка, 1. У той час як стоматологічна клініка «Absolut Clinic» розташована біля сусідньої станції «Чернігівська» по вул. Андрія Малишка, 31. Тому Вам не доведеться витрачати багато свого дорогоцінного часу на те, щоб дістатися від готелю до стоматології і повернутися назад.

Широкий спектр послуг і професійний підхід

Варто зазначити, що відвідати клініку «Absolut Clinic» можна всією родиною, оскільки ми однаково успішно робимо білосніжною і сяючою посмішку, як дорослих, так і дітей. Важливо, що ми використовуємо всі сучасні методи, які допомагають проводити будь-які маніпуляції у порожнині рота максимально безболісно.

У нашій клініці Ви можете отримати консультацію і вузько направлених фахівців, таких як ортодонт або парадонтолог.