Багато наших пацієнтів також є клієнтами першого мобільного банку України. І ми впевнені, що для них стане приємною новина, що банк Мonobank тепер надійний партнер стоматологічної клініки «Absolut Clinic». І, більше того, кожен хто розрахується картою Мonobank за допомогою POS-терміналу отримає приємний сюрприз від нашого партнера у вигляді повернення грошей в розмірі 5% від витраченої суми.

Трохи інформації про банк Мonobank для тих, хто з ним поки не знайомий.

Насправді, створення банку Мonobank було неминуче, як відповідь на гострі потреби клієнтів. В чому ж особливість і хто стоїть за створенням такого проекту як мобільний банк?

Мonobank є дітищем відомого банку Universal Bank і команди Fintech Band. Сама основна відмінність банку Мonobank від всіх інших це повна відсутність стаціонарних відділень.

Клієнт сам керує всіма фінансовими операціями. Для цього йому всього лише потрібно завантажити на свій смартфон Android або iOS спеціально розроблений додаток. На перший погляд все здається лякаючи складним, але тільки до того моменту як додаток завантажитися. Розібратися в ньому дуже просто, все інтуїтивно зрозуміло. Але, якщо все-таки виникають які-небудь питання, або клієнт хоче щось уточнити, завжди на допомогу прийде онлайн підтримка від живих консультантів, а не роботів-автовідповідачів. Також банк випускає свої картки, забрати їх можна в певних пунктах видачі або ж їх Вам доставить кур'єр. Гроші з рахунків і карт Мonobank без проблем переводяться на карти будь-яких банків України. Як результат, клієнт банку економить купу часу, так як йому непотрібно відвідувати відділення банку, стояти в черзі і т. д. Будь-яку фінансову операцію, як то відкриття вкладу, переказ коштів, оформлення кредиту і т. д. він здійснює за лічені хвилини сам, у зручний для себе час.

Союз стоматологічної клініки «Absolut Clinic» і банку Мonobank – зручно і вигідно.

Співпраця банку Мonobank і стоматологічної клініки «Absolut Clinic» несе ряд вигідних можливостей для наших пацієнтів. В першу чергу це можливість розплачуватися за послуги клініки з рахунків банку Мonobank карткою будь-якого банку України яка є у Вас з собою. По-друге, це така приємність як кешбек 5% при розрахунку картою Мonobank через термінал. І, також, можливість оплатити лікування кредитними коштами з великим, до 62 днів, пільговим періодом.