АбсолютДент - клініка мікроінвазивної стоматології в Києві.Відвідувачі нашої стоматологічної клініки Absolut Clinic знають, що в нас вони знайдуть відповіді на всі свої питання щодо здоров'я зубів і ротової порожнини в цілому. Ми вирішимо будь-які проблеми, починаючи від професійної консультації, профілактичного огляду і регулярних гігієнічних процедур, до серйозних імплантацій і протезування.

При цьому, кожен наш клієнт буде впевнений в тому, що в першу чергу лікарі будуть прагнути зберегти рідний зуб і уникнути зайвого руйнування або пошкодження здорових тканин. Адже основний принцип нашої роботи - мікроінвазивність.

Мікроінвазивна стоматологія - в чому її особливість?

Принцип мікроінвазивності в стоматології передбачає зведення до максимально можливого мінімуму пошкодження здорових тканин. Так, наприклад, якщо ще зовсім недавно, для того щоб встановити пломбу лікар видаляв досить велику ділянку здорового зуба, то зараз все абсолютно протилежно. Нові методики і інструменти дозволяють видалити виключно уражену ділянку зуба, залишивши здорові тканини незачепленими. І, що дуже важливо, пломба, непомітна неозброєним оком і здатна прослужити набагато довше.

Як досягається принцип мікроінвазивності в стоматологічній клініці Absolut Clinic

Лікарі клініки Absolut Clinic завжди в пріоритет ставили збереження «рідного» зуба. Видалення це крайній захід, коли іншого виходу просто немає.

І зараз, поява нових матеріалів і інструментів, розробка принципово нових технологій, дозволили стоматологу в прямому сенсі творити чудеса!

Лікар лікує складні проблеми через мікродоступи, не руйнуючи здорові тканини. Це стало можливо завдяки появі стоматологічного мікроскопа. Таке обладнання дозволяє лікарю філігранно робити найскладніші маніпуляції без ризику помилитися. Йдеться і про пломбування особливо складних каналів, і про проведення серйозних хірургічних втручань. І, що є основним, будь яке травмування здорових тканин зводиться до нуля. Тому, пацієнт відчуває себе більш комфортно. У більшості випадків, процедури проходять без болю і неприємних відчуттів, а відновлення не займає багато часу.

У стоматологічній клініці Absolut Clinic вже давно відмовилися від тих прийомів і технологій лікування, які можуть спричинити непотрібне руйнування здорової тканини або зайве її пошкодження.

Для реставрації і відновлення зубів в клініці використовуються найновіші технології та матеріали. Наприклад, якщо є необхідність в установці коронки, то це буде тонка, але неймовірно міцна коронка, для установки якої немає необхідності «вбивати» рідний зуб. Найтонші вініри повернуть привабливість Вашій посмішці і зроблять її ідеальною.

Навіть для відновлення втраченого зуба, ми підберемо самий щадний спосіб протезування або імплантації, так, що б зберегти сусідні зуби в цілості.

Звертайтеся до нас в клініку Absolut Clinic з будь-якими стоматологічними проблемами, захворюваннями і питаннями. Ми зробимо все, щоб Ваша посмішка сяяла здоров'ям!