Стоматологічна клініка, яка працювала з 1996 року за адресою Проспект Миру 2/3, закрилася. Для дуже багатьох її клієнтів це досить не приємний і сумний факт. Завжди дуже важко, коли виявляється, що ви більше не зможете просто подзвонити за знайомими номерами 044 292 -30 -40; 098-394-55-65 і записатися на прийом до стоматолога, до якого звертаєтесь вже не першій рік і якому довіряєте.

Але не варто засмучуватися. Деякі з ваших улюблених лікарів чекають Вас у нас, в стоматологічній клініці «Absolut Clinic», надійного партнера Вашої улюбленої клініки. Де вона знаходитися? Зовсім поруч зі звичною для вас адресою по вулиці Андрія Малишка 31. Дізнатися всю необхідну Вам інформацію і записатися на прийом ви можете, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами. Або ж, якщо Вам так зручніше, написати повідомлення Viber, TELEGRAM, Skype, WhatsApp.

Стоматологічна клініка «Absolut Clinic» послуги та лікарі.

В першу чергу, хотілося б відзначити що клініка «Absolut Clinic» це сімейна стоматологія.

У нас є дитячі стоматологи, які вирішать всі проблеми з молочними зубками Вашої дитини і при цьому подбають про те, щоб навіть самі неприємні процедури пройшли легко і швидко. Ваша дитина не буде боятися лікувати зуби. А отже, в зрілому віці не буде затягувати лікування через дитячі страхи.

Наші лікарі відмінно розуміють всі труднощі перехідного віку. Підліток буде відчувати себе дорослою і самодостатньою людиною. Стоматолог не тільки виконає лікувальні процедури або встановить брекет-систему, але і пояснить всі нюанси проведених маніпуляцій і правила подальшого догляду за порожниною рота.

Перелік послуг, що надаються нашою клінікою дуже великий. У нас працюють досвідчені лікарі-ортодонти, парадонтологи, хірурги. Клініка обладнана найпрогресивнішим обладнанням. Наші клієнти отримують максимально комфортні умови, в тому числі і слабочуючі або глухонімі люди.