Якщо Ви мешкаєте в Києві у житловому комплексі Олімпік Парк або Харківський, то Вам буде дуже зручно користуватися послугами сімейної стоматології Absolut Clinic, яка розташована неподалік, за адресою: проспект Миколи Бажана, 7Ж. Це сучасний медичний заклад із кваліфікованим досвідченим персоналом, який допоможе зробити Ваші зуби здоровими, а посмішку – бездоганною.
 

Як часто слід відвідувати стоматолога?

 
Поширена думка, що зуби варто оглядати двічі на рік. Однак у цьому разі підхід має бути індивідуальним. Тільки під час огляду стоматолог може визначити та порекомендувати оптимальну частоту відвідування, адже трапляються випадки, коли існують певні проблеми зі здоров’ям ротової порожнини, а отже, є необхідність частіше ходити до лікаря. Також це залежить і від віку пацієнта. Слід пам’ятати, що вчасно вжиті профілактичні заходи допоможуть запобігти виникненню захворювань або ж виявити їх на ранніх стадіях, що сприяє швидкому та дієвому усуненню проблем.
 
І все ж у багатьох виникає питання: навіщо йти до лікаря, якщо нічого не турбує? Річ у тім, що далеко не кожна хвороба починається з різкого болю та інших дискомфортних відчуттів. А тому лише фахівець зможе вчасно виявити її та вилікувати.
 

Чому зростає попит на стоматологічні послуги приватних клінік?

 
Очевидно, що у сучасному світі стоматологічні послуги – це необхідність, адже йдеться не лише про естетику, а й про здоров’я. На рівні з державними медичними закладами функціонують і приватні, котрі стають усе більш затребуваними. Адже дається взнаки суттєво вища якість сервісу, причому різниця у вартості послуг може бути незначною. До низки інших переваг, які отримує пацієнт приватної стоматології, можна зарахувати такі, як-от:
  • Новітнє обладнання, інструменти та матеріали.
  • Гнучкий графік відвідування (у вихідні та позаробочий час).
  • Висококласні фахівці різного профілю.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Широкий спектр стоматологічних послуг.
  • Швидке та безболісне лікування.
  • Наявність знижок, акцій та інших програм лояльності.
  • Зручні способи оплати.
  • Співпраця зі страховими компаніями.
 

Які переваги отримують відвідувачі Absolut Clinic?

 
Усі риси, перелічені вище, притаманні сучасному приватному медичному закладу Absolut Clinic, який із 2010 року надає стоматологічні послуги дорослим та дітям. Відтоді клініка невпинно розвивається, слідуючи останнім тенденціям та покращуючи рівень сервісу. На сьогодні це одна з найкращих київських стоматологій, яка допомагає пацієнтам якісно та ефективно позбавитися від різноманітних проблем із зубами, а натомість отримати красиву та здорову посмішку.
 
У клініці працюють досвідчені фахівці різних спеціалізацій, що дозволяє здійснювати комплексний підхід у лікуванні. Вони застосовують інноваційні методи діагностики й терапії, перевірені медичні препарати та сучасне обладнання. Усі працівники закладу суворо дотримуються санітарних норм і гігієнічних вимог. Записатися до стоматолога не просто легко й зручно, а й вигідно. По-перше, передбачено декілька способів, якими можна скористатися навіть у вихідні. По-друге, пацієнти, які записуються через вайбер, отримують знижку.
 
Не варто відкладати візит до стоматолога на потім, звертайтеся в Absolut Clinic просто зараз та довірте красу і здоров’я своїх зубів професіоналам!