Стоматологічна клініка «Absolut Clinic» надає унікальну можливість для всіх жителів міста Бровари! Пропонуємо Вашій увазі повний спектр наших послуг водночас з безліччю вагомих переваг, які передбачає відвідування нашої стоматології.

Ідеальне поєднання вартості послуг та їхньої якості

Ні для кого не секрет, що на сьогодні ціни на стоматологічні послуги досягли рівня «космічних». При цьому клініці «Absolut Clinic» вдалося зробити вартість сервісу максимально доступною, особливо порівняно з аналогічними пропозиціями стоматологій міста Бровари. Головне, що це жодним чином не вплинуло на якість обслуговування і професіоналізм наших фахівців.

У нас як і раніше працює висококваліфікований медперсонал, який зарекомендував себе з найкращого боку серед пацієнтів завдяки особливому підходу, уважному ставленню і ефективному вирішенню поставлених завдань.

Великі знижки та вигідні акції

Більш того, всі жителі міста Бровари, а також Броварського району Київської області отримують від нас додаткову знижку 20% на всі види послуг, за умови пред’явлення прописки.

Ми повсякчас проводимо різноманітні акції на найпопулярніші види послуг, а також новинки. Усі вони спрямовані на економію Ваших фінансових заощаджень.

До того ж усі пацієнти, вартість лікування яких перевищує 1000 гривень за один візит, можуть скористатися послугами таксі абсолютно безкоштовно! Стоматологічна клініка «Absolut Clinic» подбає про це завдяки надійному партнерству зі службою таксі.

Швидко та зручно діставатися

Для багатьох людей основною проблемою відвідування медичного закладу стають незручності, яких доводиться зазнавати, щоб дістатися до вказаного місця. Але це точно не наш випадок. Якщо Ви плануєте поїздку до лікаря громадським транспортом, то можемо порадувати Вас тим, що є пряма маршрутка з міста Бровари, яка доставить Вас прямо під «Absolut Clinic» всього за 15 хвилин!