Де мешканцям селищ Гора, Мартусівка, Проців отримати якісні стоматологічні послуги? Ми знаємо відповідь! Запрошуємо Вас до нашої сімейної стоматології Абсолют Клінік! Ми знаходимось в Дарницькому районі Києва за адресом проспект Бажана, 7Ж. До нашої стоматології легко дістатись скориставшись громадським транспортом.

Чому варто обрати стоматологію Абсолют Клінік

Абсолют Клінік – стоматологія сімейного типу. Тут приймають як дорослі так і дитячі стоматологи. У нас працюють такі вузькі спеціалісти як, ортодонти, хірурги, протезисти, гантологи. Клініка оснащена найновішим обладнанням та використовуються виключно якісні матеріали від провірених та надійних постачальників. Тому, звертаючись до стоматології Абсолют Клінік, ви можете бути певні, що отримаєте найвищий рівень послуг! До нас можна звертатись з будь яким стоматологічними захворюваннями. Наприклад, профілактичний огляд, та професійна чистка зубів, пломбування та протезування, імплантація та встановлення вінірів, вирівнювання прикусу чи видалення зубів. Швидко, якісно, а головне без стресу проводиться лікування молочних зубів.

Доступність стоматологічних послуг в стоматології Абсолют Клінік.

Звертаючись в нашу стоматологію, можете бути певні, що вартість лікування зубів буде цілком виправданою і поміркованою. Крім того, в Абсольт Клінік вас чекають приємні бонуси, скидки та можливість оплатити послуги частинами, скориставшись сервісами наших банків партнерів.

Консультацію яких вузьких спеціалістів можна отримати в стоматолгії Абсолют Клінік

Як уже було зазначено, в стоматології Абсолют Клінік працюють спеціалісти вузького профілю, тому в нашу клініку звертаються навіть з дуже складними випадками. Справа в тому, що при необхідності до вирішення особливо складного випадку можуть бути залучені лікарі різної спеціалізації. Таким чином знаходиться найбільш правильний шлях вирішення проблеми. При цьому пацієнт отримує всю необхідну інформацію та послуги в одному місці, що без сумніву, робить лікування більш комфортним та ефективним.

Тож, в нашій стоматології приймають наступні лікарі: терапевт, ортопед-стоматолог, хірург, реставратор, пародонтолог, щелепно-лицьовий хірург, імплантолог, ортодонт, гнатолог, дитячий стоматолог.

Як записатись на прийом до стоматолога в стоматологію Абсолют Клінік

Перший крок, до вирішення будь якої стоматологічної проблеми полягає в записі до стоматолога. Зробити це просто. У нас в стоматології Абсолют Клінік передбачені декілька способів. По-перше, можна просто зателефонувати або ж скористатися формою запису на прийом. Також Ви маєте можливість використати будь який зручний для вас месенджер чи записатись за допомогою чату на наших сторінках в соціальних мережах.

Окремо звертаємо Вашу увагу на можливість онлайн консультації з лікарем. Це дуже зручна функція, яка дозволяє визначитись з тим, до якого саме вузького спеціаліста необхідно записатись на прийом.

Не зволікайте! Стоматологічні захворювання не зникають самі собою і чим швидше Ви запишитесь на прийом до лікаря стоматолога, тим менше часу займе лікування!