Стоматологія на БажанаПошук хорошої стоматології в Дарницькому районі Києва може зайняти не один день. Особливо якщо хочеться комплексно вирішити всі стоматологічні проблеми якісно і за розумною ціною. Але є і просте рішення цього питання - звернутися в стоматологічну клініку Absolut Clinic, яка знаходитися на проспекті Миколи Бажана.

У стоматології Absolut Clinic на проспекті Бажана Ви отримаєте допомогу у вирішенні будь-яких стоматологічних захворювань на найвищому рівні по досить виправданих цінах.

На Бажана в нашій стоматології працюють як дорослі, так і дитячі стоматологи, протезисти, хірурги, ортодонти і гнатологи. Наші лікарі мають в своєму розпорядженні самі передові технології і матеріали. Всі процедури проводяться максимально ефективно, швидко і безболісно будь то профілактичний огляд або серйозне протезування.

Сімейна стоматологія на проспекті Миколи Бажана - чому варто вибрати Absolut Clinic.

У нашій стоматології лікують зуби сім'ями, нас рекомендують своїм друзям і знайомим. І ми дуже дорожимо виявленою нам довірою! Невпинно підвищуємо якість і розширюємо список послуг, що надаються. Наші клієнти виділяють кілька основних причин по яким вони вибирають саме нашу стоматологію Absolut Clinic на проспекті М. Бажана.

  • Запис на прийом за допомогою месенджерів і консультація лікаря онлайн.
  • Сервіс. Кожен клієнт зазначає дуже комфортну і розслаблюючу обстановку. Зручні зони очікування і відсутність черг.
  • Ціни. З урахуванням використання таких технологій як стоматологічний мікроскоп, 3 D моделювання, лазеротерапії, а також застосування найпрогресивніших матеріалів ціни в нашій стоматології залишаються виправданими і привабливими для клієнтів.
  • Акції та спеціальні пропозиції роблять лікування зубів більш доступним для всіх верств населення.
  • Обладнання та матеріали. Ми завжди одними з перших впроваджуємо найновіші і прогресивні рішення.
  • Перелік послуг. У стоматології на Бажана представляються всі види стоматологічних послуг.
  • Графік роботи. Наша клініка відкрита з 8.00 до 21.00. Ви маєте можливість відвідати стоматолога перед або після роботи, не відпрошуючись і не випадаючи з робочого процесу.
  • Зручне місце розташування.


Але найголовнішим плюсом нашої стоматології завжди залишаються лікарі, кожен з яких справжній професіонал!

Дитяча стоматологія на проспекті Бажана

Молочні зубки так само вимагають регулярного огляду і догляду, а іноді і лікування. Недостатня гігієна та ігнорування захворювань, в надії на те, що все одно випадуть і виростуть здорові, призводять до досить серйозних проблем у дорослому житті. Дуже часто батьки під впливом своїх не найприємніших вражень про лікування зубів в дитинстві, бояться приводити своїх дітей до стоматолога. Їх лякає можливість того, що дитина так само буде боятися стоматологів. Але наші дитячі стоматологи вміють знаходити підхід до дітей. Огляд і лікування зубів проходить без криків і страху. Професійне чищення, фторування, пломбування, всі маніпуляції проводяться без стресу для дитини. Так само в стоматології на Бажана Ви знайдете дитячих ортодонтів. Сьогоднішні технології дозволяють вирішити проблему неправильного прикусу в ранньому віці ще до зміни зубів. Звертайтеся, приводьте своїх дітей, і наші лікарі подбають щоб їх зубки були здоровими!

Як записатися на прийом до стоматолога в клініці Absolut Clinic на проспекті Бажана

Запис на прийом в стоматологію на Бажана можна здійснити за номерами, вказаними на сайті. Якщо Вам не зручно дзвонити, зв'яжіться з нами за допомогою будь-якого зручного для Вас месенджера. Не забувайте, у Вас є можливість онлайн консультації зі стоматологом, що дозволити максимально налаштуватися на необхідні процедури і визначити скільки часу на них буде потрібно.