Стоматологія Біла ЦеркваСтоматологічна клініка «Absolut Clinic» (місто Київ) рада запропонувати своїм клієнтам особливі умови обслуговування пацієнтів з Білій Церкві (Київська область). При наявності білоцерківської прописки знижка для таких пацієнтів на лікування зубів у нашій клініці становить 35 %. Це дійсна та вигода, заради якої варто їхати в столицю до стоматолога. Не пошкодуйте часу на дорогу – і Ви гарантовано отримаєте найкраще обслуговування за приємними цінами.

Як до нас дістатися?

По-перше, Ви можете доїхати від Білої Церкви до Києва самостійно на приміській маршрутці до станції метро «Либідська», а звідти вже слідувати на міській маршрутці або метро, попередньо зорієнтувавшись по карті (дивіться наші підказки в матеріалі «Як дістатися до стоматологічної клініки «Absolut Clinic»?»).

По-друге, якщо сума вашого лікування становить 2000 грн, або більш того, таксі в обидві сторони (З Білої Церкви до столиці і назад) оплачуємо ми. Справа в тому, що для вашої зручності в клініці працює штатний водій. При необхідності він може зустріти Вас в заздалегідь обумовленому місці. Також це може зробити і наш адміністратор. Так що, якщо Ви погано орієнтуєтеся в Києві, не біда. З нами навіть дитина або пенсіонер, жодного разу не був у Києві, не заблукає, а буде вчасно доставлений безпосередньо в стоматологічну клініку.

Де жити в столиці, якщо Ви приїжджаєте на кілька днів?

Коли мова йде про серйозне лікування зубів, для якого потрібно більше одного дня, виникає питання, а де ж краще переночувати, щоб не їздити кожен день туди і назад. Якщо у Вас немає в Києві друзів, родичів або знайомих, згодних Вас прихистити на 2-10 або більше днів, наш адміністратор підбере Вам знімну квартиру з подобовою орендою недалеко від стоматологічної клініки «Absolut Clinic» (щоб Ви могли добиратися пішки).

А щоб не втрачати даремно часу, радимо відвідувати вечорами київські пам'ятки, які може показати Вам наш водій в рамках екскурсійної програми.

Хто ще може отримати додаткові бонуси?

  • При комплексному лікуванні зубів будь-який пацієнт отримує додаткову знижку.
  • При лікуванні зубів за програмою «Сімейна стоматологія» кожен член сім'ї отримує індивідуальні бонуси.
  • Також у нас діє унікальна пропозиція для молодят за умови лікування ними зубів протягом одного календарного місяця після дати весілля.
  • Ще ми дбаємо про пенсіонерів і тому надаємо їм особливо вигідні умови лікування.
  • Студентам з Білої Церкви, які проживають в Києві, ми даруємо знижку на стоматологічні послуги в розмірі 40 %.

«Absolut Clinic» вигідно відрізняється від багатьох інших стоматологічних клінік тим, що у нас є дитячий лікар, хірург-імплантолог, ортодонт і пародонтолог. Дитячий стоматолог спеціалізується безпосередньо на лікування молочних зубів. Хірург-імплантолог допомагає відновити зуби при їх втраті. Ортодонт займається лікуванням зубо-щелепних аномалій, а пародонтолог – діагностикою та лікуванням захворювань ясен. Крім того, ми відповідаємо за якість наших послуг і гарантуємо повну безболісність лікування. Білоцерківці, повірте, такого високого рівня обслуговування за розумними цінами Ви не знайдете у себе в місті чи районі.

Якщо Ви живете конкретно в Білій Церкві або ж у Білоцерківському районі Київської області (в будь-якому з його міст, смт, селищ або сіл), всі ці спеціальні пропозиції для Вас. Тож геть сумніви і до зустрічі в «Absolut Clinic»!