Мрієте про голлівудську посмішку? Хочете, щоб Ваші зуби були міцними та здоровими у будь-якому віці? Тоді сімейна стоматологія Absolut Clinic саме для Вас. Мешканці житлових масивів Позняки та Осокорки у Києві зможуть дістатися до клініки всього за десять хвилин громадським транспортом або на власному автомобілі. Цей медичний заклад пропонує своїм відвідувачам повний перелік послуг для ефективного відбілювання, лікування та реставрації зубів.
 

У яких випадках не можна відкладати візит до стоматолога?

 
Будь-який стоматолог Вам скаже, що важливо здійснювати регулярний профілактичний огляд, адже це найкращий спосіб, щоб запобігти виникненню серйозних захворювань. Однак інколи трапляються ситуації, коли варто відвідати спеціаліста позапланово. До таких можна зарахувати:
 • зубний біль;
 • реакцію на холодне, гаряче, кисле і солодке;
 • кровотечу з ясен;
 • потемніння пломби чи зуба;
 • неприємний запах із ротової порожнини;
 • рухомість зубів.
Кожен із вищеперелічених симптомів безперечно сигналізує про проблеми зі здоров’ям, котрі в жодному разі не можна ігнорувати.
 

Навіщо потрібен профілактичний огляд?

 
Спеціалісти сімейної стоматології Absolut Clinic наголошують на тому, що навіть за відсутності скарг необхідно здійснювати огляд ротової порожнини не рідше, ніж двічі на рік. Адже далеко не завжди захворювання супроводжують біль та інші неприємні відчуття, особливо коли йдеться про початкову стадію. Кваліфікований стоматолог обов’язково помітить будь-які відхилення від норми, а також розповість, що саме треба робити, щоб запобігти захворюванню, або ж призначить відповідне лікування.
 
До того ж стоматологічні послуги коштуватимуть значно дорожче, коли хвороба вже прогресує. Можна навести простий приклад. Для лікування карієсу на початковій стадії знадобиться пломба та анестезія (часом можна і взагалі обійтися без неї). Коли ж медична допомога не надана вчасно, захворювання поширюється, внаслідок чого запускається інфекційно-запальний процес, який досягає пульпи. У цьому разі доводиться лікувати канали, а отже необхідно, окрім пломбування зуба, видаляти нерв із обов’язковим застосуванням анестезії, пломбувати канали, а також зробити один чи два рентгенівські знімки для діагностики та контролю результату. Отож різниця у вартості послуг очевидна. Що й казати про випадки, коли про лікування зуба вже не йдеться, а може допомогти лише протезування.
 

Чому варто обрати стоматологічні послуги від Absolut Clinic?

 
Насамперед, якщо Ви проживаєте в районах Позняки та Осокорки, то дуже просто і швидко дістанетеся до клініки Absolut Clinic. Загалом усі мешканці та гості Києва можуть скористатися стоматологічними послугами закладу та на власному досвіді переконатися в усіх його перевагах, серед яких:
 • Бездоганна репутація. Стоматологія Absolut Clinic заснована в 2010 році, і донині тут отримують кваліфіковану медичну допомогу безліч пацієнтів, як дорослих, так і дітей, що неодноразово підтверджено їхніми позитивними відгуками.
 • Висококласні спеціалісти. У клініці працюють справжні майстри своєї справи, які не лише якісно та сумлінно виконують свою роботу, а й знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 • Інноваційні технології. Absolut Clinic постійно тримає руку на пульсі сучасних тенденцій у лікуванні зубів, що, безумовно, оптимізує всі маніпуляції, не лише пришвидшуючи їхнє виконання, а й підвищуючи естетичний рівень.
 • Сучасне обладнання. Усі стоматологічні послуги надають із застосуванням новітніх інструментів, приладів та іншого оснащення, що не лише покращує остаточний результат, а й робить процес лікування значно комфортнішим для пацієнта.
 • Вигідні умови. Вартість кожної послуги повністю відповідає якості, до того ж клініка надає знижки для військовослужбовців ЗСУ, ТРО Києва та їхніх сімей, внутрішньо переміщених осіб, а також для всіх, хто запишеться на прийом через вайбер або телеграм. Медичний заклад регулярно проводить акції (зменшуючи ціни на окремі види послуг), які Ви можете відстежувати на сайті.
Звертайтеся в стоматологію Absolut Clinic, нехай Ваша посмішка завжди сяє здоров’ям та красою!