Спеціальні умови від «Абсолют Дент» для мешканців БроварівВедуча столична стоматологічна клініка «Absolut Clinic» відтепер надає спеціальні умови обслуговування для своїх особливих клієнтів – приїжджих пацієнтів з пристоличного міста Бровари (Київська область). Наявність броварський прописки гарантує Вам знижку на лікування зубів у нашій клініці в розмірі 35 % (студентам – 40 %). І ця солідна знижка – далеко не єдина наша перевага, чому варто витрачати свій час і їхати лікувати зуби в Київ в клініку «Absolut Clinic». Ми надаємо максимально широкий спектр стоматологічних послуг, у нас працюють найкращі фахівці на сучасному обладнанні і головне – ми ручаємося за якість кожної нашої роботи.

Як до нас доїхати?

По-перше, Ви можете доїхати від Броварів до Києва самостійно на машині або приміській маршрутці (від Броварів до «Absolut Clinic» менше 20 км). Якщо Ви обираєте маршрутку, варіантів досить багато (№327, №402, №403, №404, №411 і так далі), так що не переймайтеся, чекати довго не доведеться, так як автобуси курсують часто. Щоб не загубитися вже в самому Києві, обов'язково почитайте наш матеріал «Як дістатися до стоматологічної клініки «Absolut Clinic»?».

По-друге, якщо лікування планується серйозне і його сума перевищить 2000 грн, машину в обидві сторони (з Броварів до столиці і назад) оплачуємо ми. У заздалегідь обумовлене місце до Вас прибуває наш штатний водій і з вітерцем домчить безпосередньо до клініки. Це особливо зручно, якщо Вам потрібно відправити на лікування дитину або літніх батьків (до речі, для пенсіонерів у нас також діють унікальні пропозиції). В такому разі на місці їх вже зустріне наш адміністратор.

Чому саме «Absolut Clinic»?

Не менш важлив наша перевага – ми працюємо кожен день без вихідних з 7:00 до 23:00. Так що приїхати до нас можна і до роботи, і після роботи, і замість роботи, і на вихідних. Особливо це важливо, якщо Вам потрібне термінове стоматологічне втручання – наші фахівці зможуть допомогти навіть якщо ситуація вже стала критичною.

А ще в стоматкліниці «Absolut Clinic» завжди панує особлива атмосфера – дуже затишна і доброзичлива. Броварчани, просто довірте турботу про своїй усмішці нам – і Ви перестанете боятися лікувати зуби, а похід до стоматолога у Вас більше ніколи не буде асоціюватися з каторгою.