Яку картинку ми уявляємо, коли думаємо про людину, яка дотримується здорового способу життя? Звичайно ж, це спортивна, струнка фігура без «пивного» животика, гарний колір шкіри, здорове блискуче волосся, сяючі очі і білозуба посмішка. І все це так. Адже в основі ЗСЖ лежать три основні принципи. Це фізична активність, дотримання дієти і, звичайно ж, своєчасне відвідування лікарів, в тому числі і стоматологів. Адже кожен з дитинства знає, що не здорові зуби це джерело бактерій і першопричина багатьох хвороб.

Стоматологічна клініка «Absolut Clinic» разом зі своїми партнерами мережею спортклубів «Спортлайф» і «Спортленд» вирішили зробити невеличкий подарунок тим, хто дійсно піклуватися про своє здоров'я. Тепер, клубна карта вам потрібна не тільки при відвідуванні спортклубів, йдучи на прийом до лікаря в нашу клініку, захопіть її також. Навіщо? А для того що б отримати знижку 20 % на оплату стоматологічних послуг і цілих 25 % на художню реставрацію зубів і вініри!

Красива посмішка – запорука здоров'я!

Здорові зуби це дійсно дуже важливо. В першу чергу, звичайно ж, для здоров'я. Карієс, неправильний прикус, відсутність навіть одного зуба, все це позначається на загальному самопочутті. І, якщо Ви дійсно прагнете до здорового способу життя, регулярне відвідування стоматолога обов'язкове.

А по-друге, красива посмішка в багатьох ситуаціях є тим ключиком, який відкриває двері до успіху. І успішні люди це знають. Щира білозуба посмішка здатна розрядити напружену ситуацію, підняти настрій. Володар красивої посмішки завжди розташовує до себе людей.

Акція 20% на стоматологічні послуги та 25% на художню реставрацію зубів і вініри - для кого вона?

Наша спільна акція зі спортклубами "Спортлайф" і "Спортленд" адресована людям, які піклуються про своє здоров'я! Вона для тих, хто прагне до успіху, хто бажає жити щасливо, насолоджуватися життям і дарувати людям посмішки!