Стоматологічна клініка «Absolut Clinic» надає унікальну пропозицію – провести реставрацію і відновлення зубів компоніром, наноніром або ультраніром. Тільки у нас найкращі ціни за професійно виконану роботу висококваліфікованими фахівцями з великим досвідом в цій сфері і відмінними рекомендаціями пацієнтів. Ми завжди намагаємося працювати якісно і в той же час швидко і при цьому не завищуємо вартості послуг. Відмінний результат гарантовано ще й завдяки використанню професійного високотехнологічного обладнання нового покоління.

Для створення шикарної і сяючої «голлівудської» усмішки в нашій стоматклініці  використовуються найсучасніші і просунуті методи і матеріали, зокрема, компоніри, наноніри і ультраніри. Це нове слово в стоматології, яке з кожним днем набуває все більше прихильників завдяки широкому переліку вагомих переваг.

Компоніри – це спеціальні накладки на зуби, які нівелюють будь-які зовнішні дефекти, будь то відколи, тріщини, різного роду потемніння та інше. Вони дуже тонкі і можуть мати різноманітну форму і колір. Тому, враховуючи Ваші побажання, а також індивідуальні особливості Ваших зубів, можна підібрати найбільш оптимальний варіант. Одним з головних переваг реставрації за допомогою компоніров є відсутність спеціальної підготовки матеріалів і трудомісткої обробки зубів, а це значить, що променисту посмішку можна отримати прямо в день звернення в стоматологію.

При необхідності, можна відреставрувати який-небудь окремий зуб. Відновлення зубів компонирами не викликає ніяких больових відчуттів і не порушує цілісності та структури зубів. Що стосується вартості, то вона істотно нижче, ніж стандартна процедура реставрації з використанням керамічних вінірів. Після установки компониров зуби не потребують якомусь особливому догляді, досить дотримуватися гігієни порожнини рота і раз на півроку відвідувати фахівця. Термін служби компониров не має обмежень, за умови, що не виникне ніяких ускладнень.

Наноніри – це підвид вінірів, який виготовляється з кераміки з використанням унікальних наночастинок. Над створенням такого способу захисту зубів працювали швейцарські вчені. Їм вдалося створити високоякісні і привабливі зовні мікропротези, що забезпечують тривалий термін служби (близько 20 років). Проте бувають ситуації, в яких для встановлення наноніров доводиться коригувати форму зубів.

Ультраніри – ще одна новинка в області реставрації передніх зубів, що забезпечує сяючу білосніжну усмішку, якій позаздрить будь-яка голлівудська зірка. Ультраніри засновані на високоякісної кераміки, піддана спеціальній термічній обробці. Перед проведенням процедури не доведеться обточувати зуби, таким чином, не порушуючи їх структури. Однак на відміну від попередніх варіантів, тут знадобиться дворазове відвідування стоматолога. Результатом першого візиту має стати зняття зліпків, у другий же раз відбудеться безпосередня установка і фіксація готових виробів. При цьому Ви не відчуєте жодних хворобливих відчуттів.

Крім відмінних зовнішніх естетичних даних ультраніри також захищають зуби від негативного впливу зовнішніх чинників і, на відміну від деяких відомих способів поліпшення зовнішнього вигляду зубів (наприклад, відбілювання), не руйнує верхнього шару емалі і інших не менш важливих складових.

Під час реставрації і відновлення зубів за допомогою компоніров, наноніров і ультраніров фахівці стоматологічної клініки «Absolut Clinic» використовують тільки найкращі матеріали найвищої якості від надійних перевірених виробників. Існує ряд загальних переваг реставрації зубів з допомогою цих матеріалів:

  • естетичність;
  • міцність;
  • легкість;
  • безболісність;
  • безпека;
  • індивідуальність;
  • швидкість;
  • довговічність.

Однак до проведення процедури по установці компоніров, наноніров і ультраніров є певні протипоказання, такі як:

−       проблеми з прикусом;

−       запальні процеси і інші захворювання ясен і зубів;

−       низький рівень гігієни рота.