Пацієнтам стоматологічної клініки «Азалія»В зв'язку з нещодавнім закриттям стоматологічної клініки «Азалія» поспішаємо Вам повідомити, що неподалік знаходиться не менш авторитетна медична установа, а саме стоматологія «Absolut Clinic». Тут надано найширший спектр послуг, спрямованих на поліпшення стану Ваших зубів, а також на надання Вашій посмішці здорової краси і сяйва.

Якщо раніше про всю необхідну інформацію, що стосується лікування в стоматології на Микитенко, Ви могли дізнатися за телефоном: 044-542-64-64, то тепер просимо Вас телефонувати на номер: 044-237-89-65, оскільки попередня лінія закрита. Запевняємо Вас, що в клініці «Absolut Clinic» працює не менш кваліфікований персонал, ніж в стоматології на Воскресенці. Більш того тут працюють деякі співробітники із закритої клініки, так що Вам навіть не доведеться міняти лікаря, до якого вже звикли і яким довіряєте.

 «Absolut Clinic» є партнером стоматології на Івана Микитенка і знаходиться недалеко від неї. Головними орієнтирами для пошуку клініки «Азалія» завжди були парк Аврора, ТЦ «Квадрат» і авторинок на бульварі Перова, тому її було легко знайти. Стоматологія на Малишка має не менш вигідне місцерозташування. Поруч знаходяться ринок Юність, ТЦ «Ашан», Театр ляльок. До неї дуже зручно добиратися, використовуючи різні види транспортних засобів. Недалеко від стоматологічної клініки «Absolut Clinic» знаходиться станція метро Чернігівська, тому Вам завжди вдасться уникнути пробок і при цьому витратити мінімальну суму на проїзд.