Ортотропічна корекція обличчяВсі батьки знають, що такі звички як смоктання пальця, постійно відкритий рот, відмова від твердої їжі тощо можуть призвести до неприємних наслідків і спровокувати різні захворювання. У тому числі це неправильний прикус і не рівні зуби, що в результаті зприводить до необхідності носити брекети. А іноді навіть доводиться вдаватися до хірургічного втручання що б повернути усмішці красу і уникнути більш серйозних проблем зі здоров'ям.

Але мало хто знає, що проблемний прикус часто супроводжується неправильним розвитком верхньої і нижньої щелепи зокрема через ті ж шкідливі звички. Як наслідок овал обличчя стає непропорційно витягнутим, підборіддя висувається вперед або навпаки западає.

І, на жаль, дуже рідко батьки приводять дитину до ортодонта в ранньому віці. Так як існує думка, що що-небудь зробити з прикусом можна тільки після 10 років. Тим самим втрачається дорогоцінний час і можливість вирішити проблему без брекетів і необхідності видаляти зуби, які не поміщаються на щелепі.

Так, раніше дійсно ортодонту доводилося чекати. Але сьогодні до вирішення проблем неправильного прикусу, нерівного зубного ряду і деформації овалу обличчя приступають у віці від п'яти років! Для цього використовується новий метод в дитячій ортодонтії який називається ортотропія.

Що таке ортотропія і ортотропічна корекція обличчя.

ОртотропіяНасправді дана методика була описана ще в 1981 році професором Джоном Мью. Ортотропія це метод, який розроблений не просто для вирівнювання прикусу, а для корекції росту нижньої і верхньої щелепи в ранньому віці. Проблема вирішується на етапі формування щелепи, тоді, коли вона найбільш податлива до модифікації.

Таким чином, ще в період зростання молочних зубів створюються умови для правильного формування прикусу і овалу обличчя в цілому. Ортотропія дозволяє попередити розвиток серйозних патологій і уникнути тривалого і дорогого лікування в підлітковому або вже в зрілому віці.

Варто відзначити, що ортотропічна корекція обличчя проводитися не тільки дітям в період росту молочних зубів, але і підліткам.

У будь-якому випадку звертайтеся в нашу клініку «Absolut Clinic» і наш ортодонт підбере найбільш підходящу схему лікування саме для вас.

 

Ортотропічна корекція обличчя - в чому переваги.

Корекція обличчя методом ортотропії передбачає носіння прихованої пластини і має ряд вельми істотних переваг.

 • Ортотропічна пластина більш комфортна в носінні ніж брекети.
 • Коригувальна пластина розташовується за зубами і вона не помітна для оточуючих. Дитина не буде соромитися її носити і якщо вона сам не розповість, то ніхто не здогадається про те що вона носить апарат Мью.
 • Під час ортотропічної корекції обличчя немає необхідності в хірургічному втручанні
 • До вирівнюванню прикусу і корекції обличчя можна приступати вже з 5 - 6 років і до підліткового віку дитина буде мати рівні зуби, правильний прикус і гармонійні риси обличчя.
 • Коригувальну пластину можна зробити унікальною, підібравши колір або прикрасивши наклейкою так, що б вона подобалася дитині.
 • Ортотропічна пластика обличчя в ранньому віці дозволить уникнути багатьох проблем зі здоров'ям у подальшому, а підліток почуватиметься впевненіше.

Як проходить процедура ортотропічної корекції обличчя.

В першу чергу варто пам'ятати, що навіть самі уважні батьки не завжди можуть помітити перші ознаки неправильного формування прикусу і зростання щелеп. Тому не варто нехтувати походом до стоматолога. Не втрачайте час і запишіться до ортодонта в нашу клініку «Absolut Clinic».

На першому огляді лікар-ортодонт визначить наявність відхилень. І якщо такі є детально і доступно розповість про них і можливі наслідки в майбутньому.

Коригуюча пластинаПодальше лікування буде включати наступні процедури:

 • Повторний прийом. Під час прийому лікар проводить повну діагностику використовуючи різні методи, в тому числі тривимірний знімок і побудову моделі зубів.
 • Обробка зібраних даних може зайняти кілька днів.
 • Розробка індивідуального плану лікування.
 • Складання розкладу відвідувань лікаря та узгодження його з батьками пацієнта.
 • Розрахунок вартості.
 • Виготовлення персональної коректючої пластини.
 • Роз'яснення батькам і дитині правил носіння пластини і догляду за нею і зубами.
 • Відвідування лікаря раз в півтора - два місяці для оцінки прогресу та внесення коректив.

Час, необхідний на ортотропічну корекцію обличчя, залежить від багатьох чинників і як правило займає від 6 до 8 місяців.