Знімні зубні протези в деяких випадках є самим вірним рішенням, якщо вже так вийшло, що рідні зуби були втрачені з якої-небудь причини. Саме протези повертають впевненість в собі і красу відкритої щирої посмішки. Що може бути краще, ніж знову мати можливість насолоджуватися улюбленою їжею і сміятися «у весь рот»?

Протезисти стоматологічної клініки «Absolut Clinic» мають досвід роботи з самими різними матеріалами і технологіями. Для кожного пацієнта визначається кращий саме для нього тип протезування. А тепер ми маємо можливість запропонувати новинку в сфері протезування – м'які зубні протези DEFLEX.

Знімні зубні протези DEFLEX виглядають як рідні зуби, вони прості у догляді і довговічний.

DEFLEX – у чому особливість?

Знімні зубні протези DEFLEX насправді мають ряд істотних відмінностей від м'яких протезів.

Матеріал DEFLEX відрізняється дуже високою міцністю, в той же час він поєднує такі якості, як жорсткість і еластичність. Зубний протез DEFLEX не можна легко зігнути в руці. І в даному випадку це є перевагою, так як протез буде відповідати клінічним вимогам. Така жорсткість потрібна для правильного розподілу навантажень під час жування. Водночас протез DEFLEX досить пружний для того, щоб чинити необхідний опір жувальному навантаженню і попередити плечовий тиск на опорні зуби. Те, наскільки протез буде жорстким, визначає лікар в залежності від конкретної ситуації. Це і кількість зубів, жувальні або передні зуби, стан ясен та інші особливості. Таким чином, навіть якщо у двох пацієнтів протезування потребуэ один і той же зуб, протези можуть бути різними по товщині, жорсткості і т. д.

Дуже важливою якістю знімних протезів DEFLEX є те, що вони виготовляються без використання металу, а сам матеріал не викликає алергій. Для алергіків знімні протези DEFLEX можуть стати оптимальним варіантом.

Матеріал DEFLEX має підвищену стійкість до температурних перепадів. Тому знімний зубний протез не потрібно нагрівати, перед тим як встановити в рот. Він не твердне, якщо їжа холодна і не розм'якшується, якщо їсти гарячі страви.

Із-за дуже низької пористості матеріалу, протези мають неймовірно гладку поверхню. І це ще один плюс зубних протезів DEFLEX. По-перше, вони практично не вбирають ніякі рідини. Це означає, що з часом протез не змінить свій колір і не наситить запахи. А ще дзеркально гладка поверхня не дозволяє закріплюватися нальоту. Внаслідок всього цього, протези DEFLEX максимально прості у догляді. А по друге, низька пористість дозволяє відполірувати протез буквально до дзеркального блиску. І це не тільки красиво і естетично. Ідеальне полірування в парі з еластичністю поверхні гарантує те, що протез буквально прилипне до ясен і буде сидіти як влитий без будь-яких додаткових фіксуючих мазей і т. д.

І одна з найголовніших якостей знімних зубних протезів DEFLEX полягає в тому, що вони дуже і дуже естетичні. Якщо вони були виготовлені з урахуванням всіх особливостей фізіології пацієнта і згідно з вимогами технологій, то те що в роті не рідні зуби ніхто не побачить. Та й сам пацієнт дуже швидко звикне до протезу і перестане звертати на нього увагу. Немає ніяких металевих кріплень, неприродного кольору, дискомфорту при жуванні або порушення дикції.

Знімні зубні протези DEFLEX руйнують всі стереотипи, міфи і «страшилки» про знімні протези.