Лазерна стоматологія в КиєвіСтоматологічна клініка «Absolut Clinic» пропонує послуги з лазерної стоматології в Києві, яка є справжнім проривом у сучасній медицині. Цей інноваційний метод дозволяє виконувати різноманітні маніпуляції в порожнині рота на вищому рівні. І нашим фахівцям це під силу! Адже лікарі нашого медичного закладу пройшли спеціальну стажування по лазеру в Італії, так що їх кваліфікація не викликає жодних сумнівів. До того ж всі дії здійснюються за допомогою високоякісної надійної апаратури, яка зарекомендувала себе з кращого боку в багатьох країнах світу. Зокрема стоматологічна клініка «Absolut Clinic» має у своєму арсеналі діодний лазер. Його компактні форми дуже зручні для проведення різноманітних маніпуляцій. В руках досвідченого доктора він здатний забезпечити відмінний результат в найкоротші терміни. Діодний лазер є одним з найпопулярніших пристроїв у стоматологічній практиці Європейських країн.

 

Застосування лазерної стоматології

Лазерна стоматологія ефективна і затребувана в багатьох сферах стоматології. Зазначимо найголовніші з них. Перше, в чому вона досягла успіху – це лікування карієсу. Дана методика дозволяє виявити проблемну зону і вилікувати її, не впливаючи на здорові частини та інші зуби.

Лазер допомагає успішно впоратися і з такою проблемою, як наявність зубного каменю. Самостійно побороти її ніяк не можна, а от принести масу різних незручностей вона може з легкістю. Зубний камінь – це, по суті, наліт, який з'явився під яснами і затверділий. Під впливом лазера він розшаровується і його можна просто змити водою.

Відбілювання зубів – дуже популярна нині естетична процедура. Застосування в цьому випадку лазера забезпечує відмінний результат. В процесі цього апарат впливає на спеціальний гель, який починає активно діяти. У результаті зуби стають помітно світліше за максимально короткий проміжок часу.

З допомогою лазера можна почистити і кореневі канали. У цьому випадку він проникає вглиб зуба і очищає проблемні місця, а також надає бактерицидну дію.

Лазер також може справитися з видаленням різноманітних пухлинних новоутворень, таких як фіброма, папілома або кіста. А також цей апарат здатний приймати участь у інших оперативних втручаннях у ділянці губ, язика та на різних ділянках ротової порожнини. До того ж лазер дуже ефективний при такій неприємній процедурі як висічення капюшона на зубі мудрості.

Це ще далеко не весь перелік можливостей лазерної стоматології, проте виразно ясно одне, що таке винахід значно поліпшило якість сучасній медицині. Підтвердженням цього може послужити ряд незаперечних переваг.

Основні переваги лазерної стоматології

Першою перевагою лазерної стоматології є, як вже стало очевидним, широка сфера застосування. Великим плюсом даної методики можна вважати також практичне нівелювання ризику кровотечі при будь-яких втручань. Внаслідок цього зменшується можливість появи ускладнень. Якщо говорити про різних оперативних втручаннях за допомогою лазера, то неодмінно варто відзначити і те, що даний апарат забезпечує дезінфекцію і швидке загоєння. До того ж немає необхідності у накладанні швів.

Особливою перевагою, якою може пишатися лазерна стоматологія, є практична безболісність всіх маніпуляцій. Сам по собі апарат не стикається з тканинами і не впливає на нервові закінчення. Звичайно ж, завжди можна зробити знеболювання, але в цьому випадку доведеться зіткнутися з такими неприємностями, як укол і оніміння тканин. До того ж у деяких пацієнтів є протипоказання до проведення місцевої анестезії.

Величезним плюсом роботи лазера є його безшумність. Особливо важливий цей аспект для лікування зубів діткам. Ледь почувши страшне дзижчання» бормашини, вони тут же відмовляються від проведення будь-яких процедур. З лазерним апаратом цього можна не побоюватися.

Разом з тим лазерна стоматологія значно скорочує час здійснення багатьох маніпуляцій. Наприклад, відбілювання зубів займає всього 25 хвилин, а вплив на непрохідні кореневі канали проводиться близько 60 хвилин.

Важливо і те, що вплив лазера на пошкоджені тканини максимально точне і безпечне. Водночас апарат не зачіпає здорових ділянок шкіри і зубів.

Лазерна стоматологія в Києві за доступними цінами – це мрія, яку здатна втілити в реальність стоматологічна клініка «Absolut Clinic». Головне, що при цьому якість надаваних послуг знаходиться на найвищому рівні. Ми завжди раді допомогти Вам подбати про Ваше здоров'я. Як для нових, так і для постійних клієнтів ми надаємо хороші знижки і регулярно проводимо акції на найпопулярніші процедури. Вам більше не доведеться відкладати похід до стоматолога, адже всі можливі причини нівелює лазерна стоматологія в Києві «Absolut Clinic».