Оплатити послуги стоматолога bitcoin, Ефіріум (ЕТН), XRP (Ripple)

Absolut Clinic перша стоматологічна клініка в Україні, яка почала приймати оплату за свої послуги в bitcoin. Наші постійні клієнти із задоволенням користуються можливістю оплатити лікування зубів в біткоїн, так як це зручно і швидко. Але, оскільки надійшла пропозиція від наших відвідувачів, ми додали можливість оплачувати послуги стоматолога не тільки Bitcoin, але і Ефіріум (ЕТН), і XRP (Riple). 

Ми, в клініці Absolut Clinic, не боїмося нововведень! Ми відкриті для всього що може підвищити якість як в сфері стоматологічних послуг, так і в підвищенні комфорту наших клієнтів. Ви, наші вельмишановні пацієнти, тепер маєте можливість оплатити послуги стоматолога в будь-якій, в тому числі і цифровий, валюті! Вибір за вами!

 

Оплата стоматологічних послуг Bitcoin, XRP (Riple) або Ethereum - зручно, швидко і надійно!

 

XRPКриптовалюта з кожним днем набуває все більше і більше прихильників. Навіть самі найбільші скептики вже з цікавістю поглядають на цей сегмент фінансового ринку, заінтриговані новими можливостями. І якщо ще зовсім недавно цифрова валюта сприймалася більш як спосіб зберегти і примножити свої фінанси, то сьогодні це ще й зручний і безпечний інструмент оплати товарів і послуг.

Стоматологія Absolut Clinic перша в Україні почала приймати цифрову валюту як засіб оплати за свої послуги. І наші клієнти вже гідно оцінили нові можливості.

 

У чому переваги оплати стоматологічних послуг криптовалютою

 

ethereumНа сьогоднішній день використовувати Bitcoin, Ефіріум, або XRP (Riple) дуже легко і, що більш важливо, безпечно. Розроблено електронні гаманці які максимально спростили процедуру оплати послуг і товарів криптовалютою. Існує кілька типів гаманців, таким чином, кожен може підібрати той, який буде найбільш зручним саме для нього. Але, найпопулярнішим на сьогодні є мобільний варіант, так як все що потрібно це смартфон і доступ до мережі Інтернет. Оплата відбувається за допомогою QR-коду або системи NFC. При цьому немає необхідності вводити будь-які персональні дані. Вся інформація яка так чи інакше може привести до розкрадання ваших фінансів надійно схована.

bitcoinКрім того платежі проходять або без комісії, або вона дуже незначна. Вельми привабливим так само є той факт, що розрахунок криптовалютою, будь то Bitcoin, Ethereum (ЕТН) або XRP (Riple), проходить без участі посередників і податків.

Провести оплату можна цілодобово і з будь-якої точки світу. При цьому гроші надходять безпосередньо на віртуальний гаманець нашої клініки. Транзакція проходить повністю під Вашим контролем, прозоро і безпечно.

До всіх переваг оплати стоматологічних послуг криптовалютою також приєднуються привабливі акції, бонуси і спеціальні пропозиції, які наша клініка Absolut Clinic пропонує своїм клієнтам.