Безготівковий розрахунок вже давно "перекочував" зі сфери великого бізнесу і великих компаній в повсякденний побут. Все рідше і рідше ми використовуємо готівку при розрахунку в магазині і оплаті самих різних послуг. Адже це так зручно і просто. Зникає ймовірність отримання фальшивої купюри. Всі фінансові розрахунки фіксуються і завжди можна отримати чек або виписку про оплату, навіть якщо угода була здійснена давно. А ще, якщо карта загубиться, її досить заблокувати і гроші з рахунків нікуди не зникнуть, що не можна сказати про купюри. І в нашій стоматологічній клініці «Absolut Clinic» Ви так само можете користуватися звичним і зручним безготівковим розрахунком, ще й отримуючи при цьому приємні бонуси.

Оплата стоматологічного лікування в поліклініці «Absolut Clinic» по безналу.

Розраховуватися кредитною карткою зручно, швидко і безпечно, особливо якщо розмова йде про солідні суми. Більш того, безготівковий розрахунок може бути досить вигідним. Багато банків пропонують своїм клієнтам приємні бонуси.

Так, наприклад, відомий банк України Приват Банк пропонує своїм клієнтам таку програму як «Бонус Плюс». Полягає вона в тому, що за кожну покупку або оплату послуг карткою Приват Банку Ви отримуєте бонуси, які потім можна витратити знову ж таки на придбання будь-яких товарів або оплату послуг. Стоматологічна клініка «Absolut Clinic» також бере участь у цій програмі від «Приват Банку». І, розраховуючись по безналу за послуги клініки, ви тим самим поповните свою скарбничку бонусів.

А перший український мобільний банк Монобанк, який також є партнером клініки «Absolut Clinic», пропонує кешбек в розмірі 5%. Так, сплативши лікування по безналу картою Монобанку, ви повернете собі 5% від суми. При готівковому розрахунку таких бонусів не отримати. Тому безготівковий розрахунок за послуги стоматологічної клініки «Absolut Clinic» завжди вигідний.

Вигідні кредити на стоматологічні послуги

Так, не завжди зручно оплачувати всю суму відразу, адже є ще інші повсякденні витрати. В такому випадку скористатися кредитними коштами буде вдалим рішенням. Тим більше що при безготівковому розрахунку Ви не платите відсоток за зняття готівки. Наші банки партнери пропонують досить вигідні кредити з пільговим періодом підчас якого не нараховуються відсотки. У тому числі Ви можете скористатися кредитними коштами від Приват Банку, який дає пільговий період на 55 днів. Клієнтам банку Монобанк, надається пільговий період аж до 62 днів. Так ви не затягуєте усунення проблем з зубами і не відчуваєте незручностей з фінансами.