Чим менше стресу зазнає пацієнт під час лікування зубів, тим краще буде результат і це науково доведений факт. У сучасній стоматології зниження емоційного стресу є пріоритетним. Особливо важливо створити комфортні умови для людей з вадами слуху або глухонімих. Адже для них навіть запис на прийом до лікаря вже пов'язаний зі складнощами. Практично неможливо обійтися або без сторонньої допомоги, або без особистого відвідування клініки, на яке ще треба знайти час. Тому, в клініці "Absolut Clinic" були упроваджені ряд нововведень, які дозволили всім клієнтам, в тому числі тим що мають порушення вербальної комунікації, відчувати себе впевнено, спокійно і комфортно.

Запис до лікаря за допомогою Viber, WhatsApp, Telegram – зручно і просто!

Для того що б записатися до стоматолога або отримати консультацію достатньо просто скористатися такими вже звичними для всіх сервісами як Viber, WhatsApp, Telegram. І це дійсно дуже зручно. У будь-який час і в будь-якому місці Ви без зайвого клопоту консультуєтеся і записуєтеся на потрібний вам час.

Що для цього необхідно? Лише Ваш смартфон, планшет, ноутбук або комп'ютер. Ви користуєтеся тим додатком, до якого звикли або завантажуєте найбільш зручний для Вас. Всі додатки прив'язані до одного номера +380507256219. Спілкування в чаті відбувається в реальному часі. Тобто Вам не доводиться довго чекати відповіді. Вам підкажуть, до якого фахівця краще звернутися, проконсультують по самій процедурі лікування і її вартості. Таким чином, людина, яка погано чує або глухоніма, без зайвих зусиль і сторонньої допомоги може з'ясувати усі питання, що її цікавлять і записатися на прийом до лікаря стоматологічної клініки «Absolut Clinic». І, прийшовши в клініку, вона буде відчувати себе спокійніше і впевненіше, так як всі важливі моменти вже з'ясовані.

Лікування пацієнтів з проблемами вербальної комунікації в клініці «Absolut Clinic».

Ми дуже пишаємося своїми фахівцями! Кожен з них професіонал високого класу з колосальним досвідом за плечима. І, що важливо, наші лікарі та весь персонал клініки «Absolut Clinic» мають досвід роботи з глухонімими пацієнтами або тими що мають вади слуху. До кожного клієнта підбирається індивідуальний підхід, так, щоб перебуваючи в стоматологічному кріслі, він не відчував стресу, а почувався впевнено і спокійно. Лікування починається з психологічної підготовки пацієнта, а лікар уважно стежить за його емоційним станом під час процедур.