Стоматологія за биткоїн

Стоматологія за биткоинСтоматологічна клініка «Absolut Clinic» з гордістю представляє своїм клієнтам нову унікальну можливість – стоматологію за біткоїн. Ми – перша стоматологічна клініка в Україні, готова відтепер приймати за оплату будь-яких наших послуг цифрову валюту біткоїн. Це знакова подія для Києва і ще одне підтвердження того, що «Absolut Clinic» йде в ногу з часом і дбає про своїх клієнтів, щоб їм було у всіх сенсах максимально комфортно лікувати зуби саме у нас.

Які ж переваги використання саме біткоїн для оплати стоматологічних послуг? Якщо відповісти коротко, то це просто, зручно, безпечно і економно. Що стосується простоти і зручності, оформлення платежу займає мінімум часу, адже Вам не доведеться вводити масу персональних даних – тільки публічний ключ і кількість кріптовалюти. А значить, ніхто не зможе вкрасти Ваші особисті дані і використовувати їх в злочинних цілях. Без персонального пароля, це неможливо, а його при вчиненні фінансової операції Ви ніде не фіксуєте. Тим більше, користуватися биткоїн вигідно ще і через відсутність податків і посередників. Біткоїн-платежі нині проводять або взагалі без комісії, або з дуже незначною «чисто символічною» комісією.

Тобто, Ви зможете оперативно розплатитися з «Absolut Clinic» з будь-якої точки світу (де є доступ до Інтернету) в будь-який час дня і ночі. Все прозоро, анонімно і повністю підконтрольно Вам – Ви можете в будь-який момент перевірити транзакцію, і переконатись в тому, що з платежем повний порядок. Інакше не буває, так як система сама по собі захищена надійними криптографічними алгоритмами. Хоча головне, мабуть, те, що Вам не доведеться втрачати частину своїх грошей, оплачуючи комісійні збори за проведення платежу (як це зазвичай буває при традиційних електронних перекладах). При цьому кошти будуть надходити безпосередньо з гаманця клієнта на віртуальний гаманець стоматологічної клініки.

У поєднанні з приємними цінами, якістю надаваних послуг і системою лояльності для клієнтів пропозиція скористатися цифровою валютою стає настільки вигідною, що від неї важко відмовитися. Тим більше, у нас зручний графік роботи і до нас нескладно дістатися. А всілякі акції, спеціальні пропозиції і купони на знижку додатково порадують Вас.  Завітайте до нас на профілактичний огляд  і  сімейне лікування .

Якщо Ви працюєте з біткоїн, це, безсумнівно, один з кращих способів безпосередньо (без обміну на звичайні гроші) заплатити за послуги. На жаль, в Україні ще не так багато фірм, особливо у сфері охорони здоров'я, готових працювати з цією системою, але «Absolut Clinic» є в цьому сенсі приємним винятком з правил. Не бійтеся експериментувати з сучасними формами оплати, а ми Вам обов'язково допоможемо і все підкажемо. Пік популярності кріптовалюти серед українців ще не настав, але нас це не бентежить, так як «Absolut Clinic» грає на випередження.