Спільна робота ортодонта та стоматологаСтоматологічна клініка Absolut Clinic одна з перших не лише у Києві, а й в Україні надає таку послугу як консультація лікаря логопеда! Так, у нас у клініці тепер є такий спеціаліст як логопед і працює він у парі з ортодонтом. І, напевно, у багатьох виникне питання навіщо в стоматології логопед? Але тільки не у тих, хто стикався з такою поширеною проблемою, як неправильний прикус.

Нерівний, неправильний зубний ряд дуже суттєво впливає на дикцію. І в свою чергу, логопедичні проблеми, такі як неправильне положення язика під час вимови чи ковтання, можуть вплинути на формування прикусу. Саме тому дуже часто ортодонт рекомендує заняття з логопедом під час та після виправлення прикусу. Тим самим запобігаючи поверненню проблеми нерівного зубного ряду після зняття брекетів або пластини. Але якщо в інших випадках пацієнту доводиться самостійно шукати логопеда, то у разі звернення до стоматології Absolut Clinic цієї необхідності немає. Два лікарі працюють спільно, що гарантує швидкий та надійний результат лікування!

Логопед та ортодонт – плюси спільної роботи

Логопед та ортодонт – плюси спільної роботиНапевно, багато хто в дитинстві розважався тим, що намагався розмовляти з щільно зімкнутими губами або навпаки широко розкритим ротом. Було смішно. Насправді такий забавний експеримент показує, наскільки важливим є правильне положення язика, губ і зубів для того, щоб виходили чіткі звуки. І, якщо говорити дуже спрощено, логопед саме тим і займається, що «навчає» наш язик приймати правильне положення для отримання виразних звуків. Але якщо прикус сформований неправильно, а зубний ряд не рівний, одних зусиль логопеда буде недостатньо. Для того щоб дитина або дорослий отримав можливість чітко вимовляти всі звуки необхідно надати щелепі і зубам фізіологічно вірне положення. А тут ніяк не обійтися без допомоги лікаря ортодонта.

І в той же час, якщо логопед не пропрацював неправильне положення язика під час вимови деяких звуків або ковтання, то лікування у ортодонта буде малоефективним.

Лікар за допомогою брекетів чи пластин вирівняє прикус, зробить зуби рівними. Але, після завершення лікування існує величезна ймовірність того, що спостерігатиметься поступове, не настільки виражене як спочатку, порушення прикусу. Насправді з таким явищем стикаються дуже багато пацієнтів, які зверталися за допомогою до ортодонта. І причина може бути саме в тому, що не було роботи з логопедом. Язик так само, як і раніше, приймає неправильне положення під час мови і продовжує штовхати зуби повертаючи їх у те саме положення що і до лікування у ортодонта.

Absolut Clinic – гарна усмішка та чітка мова!

Absolut Clinic – гарна усмішка та чітка мова!Насправді дефекти прикусу — це не лише косметичний дефект, який заважає щиро посміхатися «на весь рот». У багатьох випадках саме в неправильному прикусі і нерівному зубному ряді криється причина нечіткої дикції, порушення процесу жування і, як не дивно, постави. Але, як показує практика, більшість наших пацієнтів звертаються до ортодонта саме через те, що хочуть перестати соромитись посміхатися. І дещо рідше до нас приходять за рекомендацією логопеда. Оскільки саме порушення прикусу не дозволяє повністю відновити дикцію.

На жаль, наші лікарі ортодонти нерідко стикалися з таким проблемою, як неможливість налагодити контакт з логопедом, що лікує, і, відповідно, організувати якісну спільну роботу. Що, у свою чергу, ускладнює роботу і не дозволяє досягти бажаного результату досить швидко. І, що дуже важливо, уникнути ймовірності того, що з часом знову виникнуть деформації. Саме тому ми в стоматології Absolut Clinic прийняли рішення, що в нашому штаті необхідний лікар логопед!

Звертайтеся до нас у стоматологічну клініку Absolut Clinic і ми гарантуємо, що ваша усмішка дивовижно сяятиме рівними зубками, а мова буде чіткою! Спільна робота ортодонта та логопеда забезпечить швидкий, а головне надійний результат!