Напевно кожному відомо, наскільки важливо мати здорові та міцні зуби, а отже й обрати надійний медичний заклад та лікаря, якому можна повністю довіряти. Саме стоматологія Absolut Clinic відповідає всім сучасним вимогам та має у своєму штаті кваліфікованих спеціалістів. До того ж до неї дуже легко дістатися всім киянам та гостям столиці, які мешкають поблизу Харківського шосе.
 

Які спеціалісти працюють в Absolut Clinic?

Стоматолог – це спеціаліст, який лікує захворювання, пов’язані зі щелепно-лицьовою зоною, зокрема піклується про стан ротової порожнини та усуває проблеми з зубами. Окрім лікування, цей фахівець здійснює профілактичні огляди, хірургічні втручання, протезування, виправлення прикусу тощо. Перші згадки про цю професію містять ще праці Гіппократа, затребувана вона і в сучасному світі. Адже проблеми з зубами пов’язані не лише з нехтуванням регулярних гігієнічних процедур, а й з відсутністю збалансованого харчування та погіршенням екологічного стану навколишнього середовища.
 
У Absolut Clinic працюють стоматологи різного профілю, зокрема:
 • Стоматолог-терапевт. Здійснює первинне приймання пацієнтів із метою профілактичного огляду, діагностики та лікування загального характеру, включно з пломбуванням зубів, видаленням нервів та усуненням запальних процесів ясен.
 • Ортопед-стоматолог. До його безпосередніх обов’язків належить протезування та встановлення імплантів. Звісно, це потребує уважності та максимальної точності для досконалого результату.
 • Хірург-стоматолог. Цей фахівець виконує оперативне втручання у межах ротової порожнини, видаляє зуби та імпланти, усуває абсцеси, нариви та інші пухлинні утворення.
 • Стоматолог-реставратор. Відповідає за процес відновлення естетичного вигляду та функціональності зубів. До переліку його послуг належить художня реставрація, фторування, ремінералізація, нарощування зуба, встановлення вінірів тощо.
 • Пародонтолог. Це спеціаліст, який здійснює діагностику, лікування та профілактику захворювань пародонту (тканин біля коренів зубів).
 • Стоматолог-ортодонт. Забезпечує правильне розташування зубів у ротовій порожнині, усуваючи проблеми з неправильним прикусом, встановлює пластини, скоби, брекети тощо.
 • Дитячий стоматолог. Цей лікар виконує такі ж обов’язки, як і стоматолог-терапевт, однак його пацієнтами є тільки діти та підлітки (віком до 17 років).
 

Стоматологічні послуги поблизу Харківського шосе.

Своє здоров’я варто довіряти лише найкращим, саме тому дуже важливо обрати медичний заклад із бездоганною репутацією. Саме до таких належить і стоматологія Absolut Clinic. Окрім того, вона вирізняється іншими перевагами, які притаманні лише сучасним висококласним клінікам:
 • Послуги широкого профілю. Для лікування зубів потрібен комплексний підхід. А тому стоматологічні послуги мають охоплювати всі можливі випадки, щоб забезпечити повне і всебічне надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнту.
 • Досвідчені фахівці. Злагоджена команда професіоналів, які тривалий час працюють в одній клініці, – одна з ознак її надійності. Стоматологія Absolut Clinic вирізняється згуртованим колективом лікарів із великими досвідом роботи.
 • Дотримання санітарних норм. Насамперед у клініці має бути чисто. Стерилізацію інструментів здійснюють за допомогою спеціальних пристроїв та розчинів. Лікар працює в одноразовій масці та рукавичках, які регулярно змінює.
 • Сучасне обладнання. Усе необхідне для надання широкого спектра стоматологічних послуг: ретельної діагностики та якісного лікування зубів.
 • Первинна медична документація. Йдеться про ведення амбулаторної карти, яка має містити всі дані про перебіг хвороби, лікування та іншу важливу інформацію про пацієнта, зокрема і наявність алергічних реакцій.
Мешкаєте поблизу Харківського шосе в Києві? Тоді медичний заклад Absolut Clinic – ідеальний варіант не тільки з погляду розташування, а і якості надання стоматологічних послуг. Саме тут працює злагоджена команда кваліфікованих лікарів та є все необхідне обладнання, а тому Ви завжди можете розраховувати на блискучий результат.