Absolut Clinic

проспект Миколи Бажана, 7Ж, Київ, Україна, 02121
4.7 общее количество отзывов: 79
 • 23 февраля 2024, 13:56
  Зверталася до лікаря - стоматолога Юрія Григоровича. Дуже компетентний фахівець. Реставрація та лікування безболісне, тому мені було максимально комфортно. Видалення зубів мудрості робила у Бондарчук Сергія Володимировича. Якістю надання послуг і сервісом клініки залишилась задоволена, турботливий колектив створив затишні умови лікування. На додачу клініка надає знижку для ВПО. Успіху та процвітання вам і хороших пацієнтів!
 • 08 января 2024, 19:17
  Приїхала до міста на обмежений термін і хотілось максимально швидко та якісно пролікувати зуби. Дуже вдячна, що лікар Владислав Мерзлюк не лише зробив якісне та максимально комфортне лікування, але й підлаштував під мене графік і за кілька днів встигли вирішити всі проблеми, які відкладались кілька років
 • 22 ноября 2023, 13:43
  Дякую за художню реставрацію лікарю Ланшину Дмитру Анатолійовичу, залишився задоволений естетичним результатом, краща клініка на Дарницькому районі.
 • 20 ноября 2023, 13:01
  Відвідував дану стоматологію після видалення зуба мудрості в іншому закладі. Допомогли з проблемою незагоювання десни, а також пролікували ще один зуб. Дякую лікарю Сергію Володимировичу!
 • 10 ноября 2023, 10:42
  Робила професійну гігієну ротової порожнини та відбілювання "Magic Smile" в стоматології на Метро Вирлиця Absolut Clinic у Мерзлюк Владислава Сергійовича, залишилась задоволена роботою ,чутливості зубів не було взагалі. Результат дуже задовільнив ,також приємно було, що потрапила на " чорну п'ятницю ", зробили знижку -30%