Новий фешн-вік приніс нам не тільки велика кількість модних дизайнерів, пірсингу, боді-арту, а й цікаве, нове захоплення - прикраса зубів.
Найрізноманітніші прикраси з дорогоцінних, та напівдорогоцінних металів - робляться з матеріалів, які пройшли контроль і дозволених до використання Моз. 

Прикраси бувають різноманітних розмірів, для того щоб ідеально збігатися з поверхнею зуба на яку вони приклеюються. При наклеюванні прикраси на зуб немає жодної шкоди для емалі, навпаки - це хороша захисна маска для зуба, що в свою чергу є і хорошим рішенням для пацієнтів з хворобами емалі. 

Прикраса кріпиться на зуб за допомогою спеціального клею. З точки зору гігієни, це абсолютно безпечно. Його форма така, що воно зовсім не відчутно на зубі, під нього не забивається їжа. 
Така прикраса тримається в середньому близько двох тижнів. Якщо набридне - потрібно прийти до стоматолога і він акуратно зніме камінчик. Не варто робити це самим в домашніх умовах, можна пошкодити зуб. 

Процедура прикраси зубів не має протипоказань і з цього абсолютно безпечна. Зробити прикраса зубів можна в стоматологічній клініці, поки що «преміум» рівня, однак у найближчому часі кожна стоматологія сможе запропонувати таку послугу. 

Завдяки великій кількості абсолютно різних прикрас, різної форми і розміру, Ви зможете бути завжди на піку моди і в центрі уваги.

 

За матеріалами http://zubik.com.ua