• Ціна: 2000 грн.

Мабуть, здорові білі зуби один з найбільш красномовних і яскравих способів заявити про свою успішність і високий соціальний статус. Більш того, в сучасних реаліях, білосніжна посмішка впевненої в собі людини може стати тим ключиком, який дозволить відкрити шлях до досягнення мети. Але, дійсно білими зубами від природи можуть похвалитися одиниці. У більшості випадків зуби мають дещо жовтуватий, кремовий, сірий відтінок або колір слонової кістки. Що не заважає мати сяючу посмішку за умови дотримання правил гігієни і регулярному відвідуванні стоматолога.

Знижка -5% по запису через Viber!

Якщо ж Вас не влаштовує колір зубів, і Ви зважилися на відбілювання, не варто самостійно, керуючись порадами знайомих або рекламою, купувати засоби для домашнього відбілювання. У будь-якому випадку обов'язково потрібна консультація стоматолога. Тільки лікар може оцінити реальний стан зубів і ясен і визначити спосіб відбілювання, який принесе бажаний результат з мінімальною шкодою для емалі. Навіть якщо це будуть засоби для відбілювання зубів вдома, стоматолог підбере той варіант, який підійде саме Вам і пояснить, як правильно наносити засіб.

Звертайтеся в стоматологічну клініку «Absolut Clinic» і будьте впевнені, Ваша посмішка буде сяяти не лише білизною, а й здоров'ям.

Відбілювання зубів в домашніх умовах.

Для того що б відбілити зуби вдома використовують капу з силікону в яку поміщається спеціальний розчин. Капа розміщується на зубах на кілька годин.

Дуже важливо, перш ніж приступити до домашнього відбілювання зубів, відвідати стоматолога. Так як така процедура не рекомендована при високій чутливості зубів. Так само при будь-якому способі відбілювання необхідна санація, можливо, буде потрібна заміна пломб. Виходячи з результатів обстеження, лікар підбере склад вибілюючої суміші і проведе інструктаж по правильному проведенню процедури.

Домашнє відбілювання це найдешевший метод. Але, зневага візитом до стоматолога чи не дотримання його рекомендацій може призвести до плачевних результатів.

Клінічні методи відбілювання зубів.

Сучасна стоматологія пропонує кілька методів відбілювання. Вони різняться ціною, необхідним часом на проведення процедури, а також тим, на скільки тонів можна освітлити зуби. Варто пам'ятати, що для кожного методу освітлення зубів існують свої протипоказання, тому у виборі варто покластися на думку лікаря.

Механічний метод освітлення зубів.

При професійному чищенні прибирається наліт на зубах, що утворився від вживання продуктів, які впливають на колір зубів, куріння і т. д. Звичайно ж, голлівудської білизни в такий спосіб не досягти. Але безперечною перевагою є профілактика карієсу та інших захворювань. Механічне чищення рекомендовано робити не рідше ніж раз на рік.

Професійне чищення зубів проводитися двома способами:

  • Airflow - спеціальний апарат під тиском подає розчин з дрібними абразивними частинками. Таким чином, з емалі усувається наліт, утворений внаслідок вживання чаю, кави або інших фарбувальних продуктів. Так само усувається жовтизна викликана курінням або неправильної гігієною.
  • Чищення ультразвуком - на поверхню емалі впливають ультразвуком, внаслідок чого усувається не тільки наліт, але і зубний камінь.

Відбілювання хімічним методом.

Лікар наносить на зуби спеціальний гель, активні компоненти якого руйнують наліт і надають поверхні білизну. Під час процедури використовується захист для ясен і інших м'яких тканин, що б запобігти опік. За одну процедуру, яка може тривати від 30 хвилин до години, можна освітлити зуби на 4 - 12 тонів. Якщо на зубах є механічні пошкодження, хімічний метод відбілювання не рекомендований.

Лазерне відбілювання зубів.

Популярний метод, дозволяє отримати досить значущий результат за одне відвідування. Гель, що наноситься на зуби, активується під впливом лазера. Перевага даного методу в тому, що лікар може точково регулювати силу впливу на кожну ділянку зуба. При цьому емаль не руйнується, не підвищується чутливість зубів, а результат відбілювання, за умови дотримання гігієни, тримається до п'яти років.

Фотовідбілювання зубів.

Метод дозволяє отримати відмінний результат, і при цьому процедура повністю безпечна і не вимагає багато часу. Гель, який наноситися на зуби, може активізуватися трьома типами ламп, в залежності від того, в якому стані емаль

  • Zoom - використовується ультрафіолетове випромінювання. Зуби освітлюються на 10 - 12 тонів. Не підходить якщо зуби мають тріщини або відколи. Можлива поява підвищеної чутливості, яка буде спостерігатися кілька днів після процедури.
  • Luma-Arch - система на основі галогенних ламп. Безсумнівною перевагою методики є те, що зуби не піддаються термічному впливу. Можна використовувати навіть якщо на зубах є сколи та тріщини. За один сеанс можливо освітлення на 6 - 9 тонів.
  • Beyond polus - безпечна і ефективна методика, що працює на симбіозі галогенових і світлодіодних ламп. Система дуже делікатна, рекомендована, навіть якщо підвищена чутливість зубів або при флюрозі.

Плазмове відбілювання

Серед популярних методів відбілювання які користуються популярністю і мають високу ефективність, далеко не останнє місце займає плазмове відбілювання зубів. Особливість даної технології полягає в тому, що використовуються лампи без ультрафіолетового випромінювання. Тобто це технологія, яка отримала назву «холодне світло», тому що висока ефективність відбілювання досягається без впливу високих температур і шкоди для емалі.

Сама процедура плазмового відбілювання в середньому займає близько години. При цьому за один сеанс можна досягти освітлення емалі від 5 до 12 тонів.