• Ціна: 1000-3500 грн.
В сучасній стоматології усі дії направлені на збереження зубів і видалення зуба – це крайня міра, але іноді таке рішення являється неминучим. І будьте певні, що в нашій стоматології Абсолют Клінік стоматолог-хірург проведе маніпуляцію максимально швидко і безболісно. Професійна підготовка наших лікарів та новітнє обладнання – це ті фактори, які гарантують, що навіть складне видалення зуба мудрості буде зроблено акуратно і ви швидко відновитесь після нього. 
 
Знижка -5% по запису через Viber!
 
 

Підстави для прийняття рішення про видалення зуба

 
Донедавна, найчастіше до необхідності видалення зуба приводило ігнорування пацієнтом проблеми, не бажання чи страх вчасно відвідати стоматолога і пролікувати зуб. Та на сьогодні ситуація вже міняється! Відвідини стоматолога перестали асоціюватись з негативними емоціями та болем! Все частіше спостерігається тенденція до регулярних відвідин стоматолога для профілактичного огляду та професійної чистки зубів. Але також буває так, що видаляються і здорові зуби, наприклад, для того щоб вирішити проблему неправильного прикусу. 
 
Отже, причинами для видалення зуба може стати наступне:
  • Значне руйнування коронки зуба в наслідок ускладненого карієсу.
  • Пародонтоз коли спостерігається значна рухливість зубів.
  • Зуб мудрості має не фізіологічне положення та не правильно прорізується, викликаючи запалення ясен та/або пошкодження сусіднього зуба.
  • Травма зуба без можливості його відновлення.
  • Не правильне розташування зуба, що призводить до травмування ясен чи зміщення сусідніх зубів.
  • Аномальна кількість зубів.
  • Наявність кісти яку не можливо усунити іншим чином.
  • Помилки при попередньому лікуванні зубів, в тому числі залишки стоматологічних інструментів в кореневих каналах. 
  • Корінь молочного зуба не розсмоктується і він заважає росту постійного.
 

Видалення молочних зубів

 
Нажаль, молочні зуби також псуються. І батьків часто турбує питання чи варто видаляти зуб, чи можна почекати поки він випаде сам. В будь якому випадку, дітям також необхідно відвідувати стоматолога на регулярній основі для профілактичного огляду! І іноді, стоматолог має прийняти рішення про видалення молочного зуба. Так, наприклад, якщо молочний зуб пошкоджений карієсом, це може призвести до того, що постійний зуб також буде хворим. Також до видалення молочних зубів можуть призвести травми. Не варто хвилюватись, що процедура видалення молочного зуба буде травматичною подією для дитини. Принаймні в нашій стоматології Абсолют Клінік, дитячий стоматолог завжди знайде підхід до маленького пацієнта. Видалення молочного зуба відбувається (за потреби) з використанням анестезії. Тож малюк не буде відчувати болю, а приємна атмосфера в стоматології залишить лиш приємні враження. 
 

Видалення зубів мудрості.

 
Насправді є дуже мало людей які б не мали складнощів із зубами мудрості. В більшості випадків треті моляри не мають достатньо місця для безпроблемного прорізування. Нерідко зуби мудрості мають не правильне положення, впираються в сусідні зуби, не повністю прорізуються. У свою чергу таке положення зуба може привести до запалення, постійного травмування щоки, карієсу. Ситуація ускладняється важко доступністю зуба і не можливістю повноцінного і якісного лікування. Саме тому стоматологам-хірургам так часто доводиться видаляти зуби мудрості. І, як правило, видалення зуба мудрості відрізняється більшою складністю в порівнянні з видаленням інших зубів. Але, завдяки майстерності стоматологів, які працюють в стоматології Абсолют Клінік, а також сучасному обладнанню, пацієнт не буде відчувати значного дискомфорту.