• Ціна: 5000 грн
Керамічні вкладки – мікропротези які виготовляються в лабораторії для кожного окремого випадку по індивідуальних замірах. Після встановлення вкладки стають невід’ємною частиною зуба, яка ніяк не відрізняється ні за кольором, ні за формою. В тих випадках коли коронка зуба має значні пошкодження, керамічна вкладка може бути набагато ефективнішим рішенням в порівнянні з традиційним пломбуванням. 
 
Знижка -5% по запису через Viber!
 

Властивості керамічних вкладок та їх переваги

 
Насправді керамічні вкладки мають досить цінні особливості які дозволяють відновити зуб. Їх переваги роблять можливим проведення повноцінного реставрування зубів. 
  • Надзвичайна естетика. Кераміка напівпрозора, чим дуже схожа на емаль. Виготовляючи вкладку, зуботехнік може надати їм потрібний відтінок, так щоб мікропротез не відрізнявся по кольору від інших зубів. 
  • Відновлення анатомічної форми зуба. Технологія виготовлення дозволяє з надзвичайною точністю відтворити форму зуба.
  •  Кераміка дуже міцна. Таким чином, відновлений зуб здатен витримувати таке ж навантаження як і здорові зуби. 
  • Стійкий колір. На відміну від інших матеріалів, керамічні вкладки стійкі до фарбування. Тобто колір протезу не зміниться з часом під впливом кави, тютюну тощо. 
  • Кераміка біоінертна, тобто вона не поглинає ніякі речовини і нічого не виділяє.
  • Мінімальна вірогідність розвитку карієсу. Склоіономірний цемент, який використовують для фіксації вкладок, виділяє фтор, що і запобігає утворенню карієсу на лінії зіткнення зубної емалі та вкладки. 
  • На кераміці не накопичується наліт. 
  • Форма та об’єм зубної вкладки з часом не змінюються. На відміну від інших пломбувальних матеріалів, вкладки не дають усадку. Завдяки цьому відсутні мікро щілинки між зубом та вкладкою. 
  • Термін служби вкладки мінімум 10 років.
 

Коли рекомендовано встановлення вкладок

 
Керамічні вкладки рекомендовані при значному пошкодженні коронки зуба, зазвичай, коли зруйновано близько 30 %. Але в деяких випадках стоматолог може використати вкладку і при більшому ушкодженні якщо корінь зуба залишається здоровим. В інших випадках рекомендовано встановлення коронок. 
Також нерідко вкладки використовують під час заміни старих великих пломб. 
 

Коли встановлення керамічної вкладки не доцільно

 
Керамічні вкладки мають досить багато переваг, але все ж в деяких випадках краще використати інші методи реставрації зубів. Так, якщо пошкодження зуба не значне, стоматолог рекомендує відновити його за допомогою пломби. Також навпаки, коли зуб зазнав значних пошкоджень вкладка може не повністю впоратись з відновленням і краще буде встановлення коронки. 
 
До протипоказань для встановлення вкладки також відносяться хронічні хвороби ясен та сутьєва рухливість зубів. 
В будь якому випадку, звертаючись до наших лікарів в стоматології Абсолют Клінік, будьте певні, ви отримаєте найкраще лікування і оптимальне рішення всіх питань з зубами! Наші стоматологи підберуть найкращий варіант для відновлення зубів так, щоб посмішка була красивою, а головне здоровою!