Звичайно ж, такий дефект як, наприклад, щербинка між зубами може стати тією «родзинкою» яка зробить посмішку впізнаваною і додасть їй особливий шарм. Більш того, багато відомих людей усвідомлено зберігають не досконалість своєї посмішки, підкреслюючи свою індивідуальність. Але, якщо Ви соромитеся посміхатися відкрито, прагнете заховати свої зуби від співрозмовника, не варто затягувати візит до стоматолога. Тим більше що багато дефектів, такі як потемніння емалі, відколи або не рівний зубний ряд, можуть бути вже не просто естетичною проблемою.
У стоматологічній клініці «Absolut Clinic» Вам підберуть найкращий метод реставрації зубів так, що б Ви посміхалися щиро і відкрито. І при цьому саме лікування зайняло мінімум часу і мало виправдану ціну.
Не варто також хвилюватися, що реставрація зубів це боляче. Нові методи дозволяють звести всі неприємні відчуття до мінімуму. А при необхідності буде застосована місцева анестезія.
Художня реставрування зубів поверне сяйво усмішці!
Художню реставрацію зубів ще часто називають «косметичною» або «естетичною». Адже кінцева мета реставрації, це бездоганність посмішки. Даній процедурі піддаються не тільки хворі зуби, які потребують лікування, а й здорові, якщо є необхідність прибрати косметичні дефекти. Після художньої реставрації зуб виглядає натурально. Навіть при дуже ретельному розгляді не видно слідів пломб і т. д.
Крім високої естетики, до переваг такої стоматологічної процедури як реставрація відносяться:
- Безболісність. Тільки у виняткових випадках може знадобитися місцева анестезія.
- Мінімальний вплив на тканини відновлюваного зуба.
- Ціна реставрації зубів на порядок нижче, якщо порівнювати з протезуванням.
Показання до художньої реставрації зубів.
Як показує практика, найчастіше вдаються до художньої реставрації передніх зубів. Зокрема можна усунути такі дефекти як занадто великі щілини між зубами, нерівні краї зубів. Також реставрація дозволяє змінити висоту і форму зуба, усунути дефекти емалі. Якщо зуб має механічні пошкодження, такі як відколи, або більша його частина зруйнована карієсом, це також показання до проведення реставрації. У будь-якому випадку, після процедури відновлений зуб не відрізнятиметься від здорових зубів ні за кольором, ні за формою.
Які методи і матеріали використовуються для реставрації зубів.
Реставрація зубів може проводитися двома методами: прямим і непрямим.
Прямий метод.
Реставрація в більшості випадків проводитися в одне відвідування. Лікар після огляду і проведення підготовчих процедур (усунення зубного каменю, нальоту, старих пломб і т.д.) приступає до реставрації. Використовуючи фотополімерні композитні матеріали, відновлює зуб. Для того що б відреставрувати один зуб може знадобитися від 15 хвилин до години. За одне відвідування допускається реставрація до 6-ти зубів.
Не прямий метод.
В даному випадку реставрація проводиться з використанням вкладок, безметалових коронок, імплантів або вінірів. Потрібно декілька відвідувань лікаря.
- Вкладки - являють собою фрагмент зуба, виготовлений з композитних матеріалів або сплавів металу. Найпопулярніші вкладки з кераміки, так як вони не відрізняються від натуральних зубів. Вкладки показані тоді, коли з яких-небудь причин неможливо поставити пломбу.
- Коронки - використовуються в тому випадку, якщо зуб вже настільки зруйнований, що використання пломб або вкладок неможливо. Керамічні або металокерамічні коронки повністю імітують вигдяд здорового зуба і відновлюють жувальну функцію.
- Імпланти - замінюють відсутні зуби і імплантуються в кісткову тканину.
- Вініри - нове рішення в естетичній стоматології. Вініри це тонкі пластинки з композитних матеріалів, які фіксуються на фронтальній поверхні зуба. Такі накладки дозволяють зробити посмішку сяючою, приховавши незначну нерівність положення зубів або потемніння емалі.