• Ціна: 2000 - 3000 грн.

Звичайно ж, такий дефект як, наприклад, щербинка між зубами може стати тією «родзинкою» яка зробить посмішку впізнаваною і додасть їй особливий шарм. Більш того, багато відомих людей усвідомлено зберігають не досконалість своєї посмішки, підкреслюючи свою індивідуальність. Але, якщо Ви соромитеся посміхатися відкрито, прагнете заховати свої зуби від співрозмовника, не варто затягувати візит до стоматолога. Тим більше що багато дефектів, такі як потемніння емалі, відколи або не рівний зубний ряд, можуть бути вже не просто естетичною проблемою.

Знижка -5% по запису через Viber!

У стоматологічній клініці «Absolut Clinic» Вам підберуть найкращий метод реставрації зубів так, що б Ви посміхалися щиро і відкрито. І при цьому саме лікування зайняло мінімум часу і мало виправдану ціну.
 
Не варто також хвилюватися, що реставрація зубів це боляче. Нові методи дозволяють звести всі неприємні відчуття до мінімуму. А при необхідності буде застосована місцева анестезія.
 

Реставрація зубів фотополімером 

 
Сучасна стоматологія має багато методів і матеріалів для відновлення зубів. Реставрація фотополімерами один із найбільш затребуваних тому що дозволяє вирішити досить таки серйозні дефекти і гарантує відмінний результат. Наприклад, стоматолог за допомогою фотополімерів може вирішити наступні проблеми: 
  • запломбувати зуб, в тому числі якщо корона зуба зруйнована і залишився тільки корінь
  • усунути тріщини та сколи емалі
  • відновити форму зуба
  • вирівняти колір емалі
Фотополімер це дуже міцний матеріал але для того щоб він застиг необхідна стоматологічна лампа. Таким чином, стоматолог має можливість без зайвого поспіху надати матеріалу необхідну форму для того, щоб повністю відновити зуб. Коли ж від зуба залишився лише корінь, використовується штифт який і стає основою для фотополімеру. 
 

Художнє реставрування зубів фотополімером поверне сяйво усмішці!

Художню реставрацію зубів ще часто називають «косметичною» або «естетичною». Адже кінцева мета реставрації, це бездоганність посмішки. Даній процедурі піддаються не тільки хворі зуби, які потребують лікування, а й здорові, якщо є необхідність прибрати косметичні дефекти. Після художньої реставрації зуб виглядає натурально. Навіть при дуже ретельному розгляді не видно слідів пломб і т. д. 
 

Показання до художньої реставрації зубів.

Як показує практика, найчастіше вдаються до художньої реставрації передніх зубів. Зокрема можна усунути такі дефекти як занадто великі щілини між зубами, нерівні краї зубів. Також реставрація дозволяє змінити висоту і форму зуба, усунути дефекти емалі. Якщо зуб має механічні пошкодження, такі як відколи, або більша його частина зруйнована карієсом, це також показання до проведення реставрації. У будь-якому випадку, після процедури відновлений зуб не відрізнятиметься від здорових зубів ні за кольором, ні за формою.
 

Які методи і матеріали використовуються для реставрації зубів.

Реставрація зубів може проводитися двома методами: прямим і непрямим.
 

Прямий метод.

Реставрація в більшості випадків проводитися в одне відвідування. Лікар після огляду і проведення підготовчих процедур (усунення зубного каменю, нальоту, старих пломб і т.д.) приступає до реставрації. Використовуючи фотополімерні композитні матеріали, відновлює зуб. Для того що б відреставрувати один зуб може знадобитися від 15 хвилин до години. За одне відвідування допускається реставрація до 6-ти зубів.
 

Не прямий метод.

В даному випадку реставрація проводиться з використанням вкладок, безметалових коронок, імплантів або вінірів. Потрібно декілька відвідувань лікаря.
 
  • Вкладки - являють собою фрагмент зуба, виготовлений з композитних матеріалів або сплавів металу. Найпопулярніші вкладки з кераміки, так як вони не відрізняються від натуральних зубів. Вкладки показані тоді, коли з яких-небудь причин неможливо поставити пломбу.
  • Коронки - використовуються в тому випадку, якщо зуб вже настільки зруйнований, що використання пломб або вкладок неможливо. Керамічні або металокерамічні коронки повністю імітують зовнішній вигляд здорового зуба і відновлюють жувальну функцію.
  • Імпланти - замінюють відсутні зуби і імплантуються в кісткову тканину.
  • Вініри - нове рішення в естетичній стоматології. Вініри це тонкі пластинки з композитних матеріалів, які фіксуються на фронтальній поверхні зуба. Такі накладки дозволяють зробити посмішку сяючою, приховавши незначну нерівність положення зубів або потемніння емалі.
Також в стоматології Абсолют Клінік Ви маєте можливість скористатись художнім реставруванням зубів за допомогою компонірів, нанонірів, ультранірів чи люмінірів. Кожен з перерахованих методів дозволить отримати «голлівудську посмішку», але кожен із них також має свої особливості. 

Реставрація зубів компоніром

Компоніри – це ультра тонкі пластинки-накладки на зуби. Технологія виготовлення компонірів (Componeer) була запатентована швейцарською компанією Coltene/Whaledent AG. Виготовляються компоніри із композиту. Але основна відмінність полягає в тому, що композит піддається полімеризації, в наслідок чого набуває більшої міцності. Крім того, пластинка мікропротезу з внутрішньої сторони має унікальну рельєфну поверхню, яка забезпечує більш надійне з’єднання із зубною емаллю. Установлюються такі накладки за один візит. 

Реставрація зубів наноніром

Наноніри відрізняються від вінірів тим, що виготовляються із кераміки з додаванням унікальних наночастинок. Таким чином мікро протези набувають поліпшених як естетичних, так і механічних властивостей. Виготовляються наноніри українськими лабораторіями по запатентованій технології яку розробили науковці Швейцарії. 

Реставрація зубів ультраніром

Ультраніри відрізняються тим, що вони надзвичайно тонкі. Їх максимальна товщина досягає 0.4 мм. Цей вид мікро протезів також називають нановінірами або вінірами на рефракторі. Для установки ультранірів не потрібно обточувати емаль. Але для їх установки потрібно декілька візитів до стоматолога. Справа в тому, що для виготовлення ультранірів необхідно зняття відбитків за допомогою безконтактного сканера (в окремих випадках є необхідність робити традиційні відбитки). Після цього відбувається примірка композицій виготовлених із воску із внесенням необхідних коректив. І тільки після цього лабораторія приступає до виготовлення накладок. 

Реставрація зубів люмініром

Технологія виготовлення люмінірів належить лабораторіям США. Для виготовлення мікро протезів використовується надзвичайно міцна порцеляна Cerinate. Товщина пластинки люмініру складає 0.2 – 0.3 мм. Для їх установки не потрібно обточувати зуби. Виготовлення люмінірів займає близько місяця і потребує попереднього зняття відбитку зубів.