• Ціна: 1500 - 2500
Нажаль, дуже часто люди недооцінюють важливість регулярного професійного чищення зубів, вважаючи що зубної щітки та нитки цілком достатньо. Але, як показують дослідження близько третини нальоту все одно залишається на зубах. А з часом із м’якого зубного нальоту утворюється твердий зубний камінь. І чим довше нехтується професійне чищення зубів у стоматолога, тим більші проблеми із зубами. 
 
Знижка -5% по запису через Viber!
 

Чи можна самостійно почистити зубний камінь

 
В першу чергу важливо зазначити, що зубний камінь неможливо прибрати самостійно домашніх умовах! Ніякі народні методи, жорсткі щітки і т. д не здатні безпечно прибрати зубний камінь. Більш того, такі дії цілком можуть привести до травмування ясен, подразнення ротової порожнини. І як наслідок замість сяючої посмішки ви отримаєте додаткові проблеми та захворювання. Тому не зволікайте і звертайтесь до нашої стоматології Абсолют Клінік. 
 

Чому необхідно видаляти зубний камінь і що буде якщо цього не робити

 
В більшості випадків на початкових стадіях зубний камінь не викликає ніякого дискомфорту. Справа в тому, що м’який зубний наліт, який передує зубному каменю, залишається в недосяжних при звичайному чищені місцях. А отже і камінь утворюється в проміжках між зубами та з тильної сторони зубів. Але з часом зубний камінь темніє, що уже не естетично і псує посмішку. Крім того він стає товщим і утворює середовищ в якому інтенсивно розмножуються бактерії. І як результат:
  • Стійкий неприємний запах з роту
  • Із-за каменю на зубах подразнюються і ясна, що може привести до їх кровоточивості та опускання. 
  • В більш складних випадках зубний камінь призводить до рухливості зубів і, навіть, до їх втрати
  • Біль, який виникає через подразнення ясен
  • Сприятливі умови для виникнення як карієсу і інших захворювань.
 

Які техніки професійної чистки зубів використовує стоматолог

 
Звісно що перш за все стоматолог проводить огляд та визначає спосіб очищення. В деяких випадках стоматолог обирає один із методів, а в інших вдається до декількох способів, все для того щоб досягти максимального ефекту. Загалом можна виділити декілька методів професійної чистки зубів: механічний, чистка зубів за допомогою апарату Air Flow, лазерна та ультразвукова.
 

Механічна професійна чистка зубів

 
Найбільш делікатний метод чистки зубів і в той же час досить ефективний якщо мова не йде про дуже твердий зубний камінь. Частіше всього механічну чистку зубів стоматолог використовує для видалення зубного нальоту навіть того, який уже не можна видалити простою зубною щіткою. Але якщо говорити про зубний камінь, то механічного чищення може бути не достатньо. 
 
Під час механічного очищення зубів стоматолог використовує спеціальну насадку-щітку та професійну пасту яка дозволить ефективно прибрати твердий зубний наліт та потемніння емалі викликані споживанням фарбуючих продуктів та курінням. Зуби після процедури освітлюються на 2 – 3 тони. Підвищена чутливість зубів відсутня. 
 

Професійна чистка зубів Air Flow

 
Air Flow стоматологічне обладнання для чистки зубів. Апарат використовує струмінь води з дрібними абразивними часточками. Метод дуже ефективно справляється з видаленням нальоту між зубами та в складно доступних місцях. Процедура може бути дещо неприємною та в рідких випадках пацієнт може деякий час відчувати незначну чутливість зубів. 
 

Професійна чистка зубів лазером або лазерна чистка зубів

 
Даний метод чудово справляється з видаленням як нальоту, так і зубного каменю. Процедура проходить досить швидко та безболісно. Суть методу полягає в тому, під дією лазерного проміння із зубного каменю видаляється волога і він стає дуже крихким, що дозволяє легко його видалити струменем води. 
До недоліків лазерного чищення зубів можна віднести високу ціну, яка зумовлена дорого вартісним обладнанням та високими вимогами до кваліфікації лікаря. 
 

Професійна чистка зубів ультразвуком або ультразвукова чистка 

 
Даний метод дуже ефективний при видаленні саме твердого зубного каменю. Ультразвукову чистку зубів цілком можна назвати найпоширенішою. Міцний зубний камінь руйнується під дією високочастотних коливань і легко відділяється від емалі. Також ультразвук дозволяє прибрати зубний камінь який уже пішов під ясна. В такому випадку після процедури ясна можуть незначно кровити. 
 
До недоліків ультразвукової професійної чистки зубів можна віднести неприємні відчуття під час самої процедури, але вони легко прибираються за допомогою знеболюючих гелів. А також після самого чищення інколи спостерігається швидкоминуча чутливість зубів. 
 

Пародонтологічна чистка зубів або закритий кюретаж

 
В нашій стоматології Абсолют Клінік також проводиться така професійна чистка зубів як парадонтологічна. Особливість парадонтологічної чистки зубів зумовлена тим, що вона являється одним із етапів лікування захворювань пародонту, таких як гінгівіт, пародонтоз чи пародонтит. А саме закритий кюретаж дозволяє усунути такі проблеми як зменшення та зниження рівень ясен, коли шийка зуба оголяється, кровоточивість ясен. При своєчасному та професійному парадонтологічному чищенню зубів, удається запобігти необхідності видалення зубів та пошкоджених тканин. Після процедури спостерігається зменшення або і повне припинення кровоточивості ясен. 
 
Пародонтологічна чистка зубів проводиться за допомогою як ручних, так і апаратних методів. При цьому використання ультразвукового чищення дозволяє досягти високої ефективності і знизити неприємні відчуття під час та після процедури. 
 
Не потрібно чекати поки наліт на зубах стане помітним, записуйтесь на професійну чистку зубів в нашу стоматологію Абсолют Клінік і будьте певні, Ваша посмішка буде сяючою, а зуби – здоровими!