• Ціна: 2500 грн.
Прикраси на зуби? А чом би й ні! Посмішка, щира та відкрита завжди привертає увагу та допомагає налагодити контакт. І ніщо не заважає Вам прикрасити свою посмішку, зробити її ще більш блискучою та яскравою! Тим більше, що сьогодні доступний просто величезний вибір прикрас для зубів на будь який смак! Така не велика, але виразна деталь доповнить Ваш образ і підкреслить Ваш стиль!
 
Якщо ви мрієте мати дійсно красиву і по справжньому яскраву посмішку, звертайтесь в нашу стоматологію Абсолют Клінік! Наші стоматологи допоможуть правильно підібрати прикрасу для ваших зубів. А що найголовніше, установлять скайси так, щоб це було дійсно красиво і без шкоди для емалі зубів! 
 
Знижка -5% по запису через Viber!
 

Які бувають прикраси для зубів та відмінності між ними.

 
Вибір прикрас для зубів досить різноманітний, таким чином, кожен може підібрати саме ту, яка буде відповідати усім вимогам як по стилю, так і по ціні. Прикраси виготовляють з каміння та металів, в тому числі коштовних. Нерідко також використовуються комбінації матеріалів, наприклад, срібла та напівкоштовного каміння, золота та діамантів тощо. Великою популярністю користуються прикраси виготовленні з не коштовних матеріалів, їх ціна більш доступна, а вигляд вони мають яскравий та привабливий. 
 

Скайси

Виготовлений з скла або кришталю скайс нагадує собою маленький діамант завдяки круглій формі та специфічній огранці з певною кількістю граней. Крім доступної ціни скайс має ще декілька переваг. Така прикраса дуже легка, її товщина не перевищує 2 мм, тому вона зовсім не відчувається і не заважає. А от виглядає скайс яскраво і неодмінно приверне увагу! 

 

Твінклзи (Twinkles)

Це прикраси для зубів які виготовляють комбінуючи коштовні метали та каміння, наприклад, золото і рубін, платина і діамант. При цьому прикраса може мати найрізноманітнішу форму: квітка, зірка, ромб, сердечко тощо. Твінклзи – це фігурки, виготовленні з металу, в середині якої розміщується невеликий камінчик. Прикраси виглядають неймовірно розкішно, що пояснює їх популярність та затребуваність. 
 

Стрази та наклейки

Для виготовлення стразів та наклейок для зубів використовують спеціальне скло. Прикраси для зубів такого типу можуть мати саму різноманітну форму та колір в залежності від побажань клієнта. Їх дуже легко встановлювати так як прикраси просто приклеюються на емаль. Не варто хвилюватись, такий спосіб кріплення абсолютно безпечний для зубної емалі. 
 

Як відбувається встановлення прикрас на зуби

 
Звісно, що встановлення різних видів прикрас на емаль зубів має свої особливості. Але, в будь якому випадку, існує загальна схема:
 • Візуальний огляд та оцінка стану емалі
 • При потребі очищення емалі від нальоту
 • Фторування
 • Місце нанесення прикраси підсушується та наноситься клей для кріплення 
 • Встановлення прикраси
 • Фіксація прикраси з використанням спеціальної лампи
 • Очищення від зайвого клею
 • Якщо мова йде про встановлення коштовного каміння, необхідно висвердлити невеликий отвір. 
Важливо! Знімати прикраси необхідно так само як і встановлювати, тобто у стоматолога. Самостійне зняття скайсу може пошкодити емаль. 
 

Догляд за прикрасами для зубів 

 
Догляд за зубами після встановлення прикрас не відрізняється складністю. Але якщо нехтувати порадами стоматолога цілком можлива поява некрасивого нальоту навколо прикраси який, до того ж, з часом може стати причиною появи зубного каменю. Тож для того щоб ваша усмішка залишалась сяючою необхідно дотримуватись наступних рекомендацій:
 • Обирати щітку для зубів середньої жорсткості і не користуватись жорсткими та електричними щітками.
 • Не використовувати пасти з абразивними часточками.
 • Полоскати рот після прийому їжі
 • Регулярно відвідувати стоматолога