• Ціна: 5000 грн.
Відновлення функціональності та естетики одного чи декількох зубів з використанням мікропротезів – це дійсно дуже ефективно і надійно! Крім того, мікропротезування має досить значущу особливість! При цьому методі повністю зберігається цілісність сусідніх зубів або ж, в окремих випадках, можливий мінімальний вплив на них. 
 
Знижка -5% по запису через Viber!
 

В яких випадках стоматолог пропонує використати мікропротезування. 

 
Насправді, за допомогою мікропротезів можна вирішити досить широкий спектр стоматологічних проблем повністю відновивши як функціональність зубів, так і привабливість посмішки. Це можуть бути і досить не значні пошкодження, і повне відновлення втраченого зуба. Найчастіше до мікропротезування стоматолог вдається в наступних випадках:
  • Зуб має викривлену форму
  • Колір емалі зуба потемнів чи на ній присутні плями
  • Помітно пломби на передніх зубах
  • Завеликі щілини між зубами
  • Тріщини та щербини на емалі
  • Карієс, в тому числі глибокий
  • Ерозія тканин емалі
  • Стирання емалі
  • Втрата зуба
 

Мікропротези це:

 
Мікропротези виготовляються в лабораторії по індивідуальним замірам. Таким чином, мікропротез повністю відновлює зуб, заміняючи втрачену чи пошкоджену частину зуба. В залежності від того який саме зуб необхідно реставрувати та ступеню пошкодження, лікар підбирає кращий вид мікропротезу. Це може бути вкладка, накладка (вініри, люмініри, ультраніри), штифт або ж можливе використання адгезивного мікропротезування. 
 

Вкладка – рекомендації до встановлення

 
Вкладки являються оптимальним варіантом для відновлення зруйнованих жувальних зубів коли пошкоджена тільки коронка зуба, а корінь залишається цілим. Вкладку виготовляють в лабораторії з кераміки. Мікропротези такого типу надзвичайно міцні і зовсім не помітні так як повністю повторюють і колір, і форму зуба. Але вкладки не можна встановлювати на передні зуби та ікла із-за специфічної форми цих зубів. 
 

Накладки (вініри, люмініри, ультраніри) – сяюча посмішка і здорові зуби.

 
Накладки слугують для відновлення зубів в, так званій, зоні усмішки. Кожен вид накладного мікропротезу має свої особливості, різну товщину, технологію виробництва та матеріал. Але загалом накладки це тоненькі пластинки які закривають видиму частину зуба. Вініри, люмініри, ультраніри використовуються для того, щоб вирішити питання занадто великих щілин між зубами, нерівної форми як окремо взятого зубу, так і зубного ряду в цілому. Так, в деяких випадках накладки можуть стати прекрасною альтернативою брекетам. Таке мікропротезування дозволяє реставрувати зуб якщо на ньому є тріщини, сколи, карієс або ж коли емаль потемніла, має плями тощо. В будь якому випадку встановлення накладних мікропротезів гарантує високу естетику посмішки і натуральний здоровий вигляд зубів. 
 

Штифти – можливість врятувати зуб.

 
Бувають ситуації, коли коронка зуба зруйнована майже або й повністю і, здавалось би, єдиний вихід полягає в видаленні зуба. Але, якщо стоматолог бачить, що корінь зуба здоровий, то відновити зуб можна за допомогою штифта. 
 
Штифт являє собою стержень виготовлений, в більшості випадків, із титана. Встановлюється штифт в корінь зуба і виконує роль надійної основи для коронки. Таким чином виконується мікропротезування за допомогою штифта та коронки, яке повноцінно заміняє зуб відновлюючи естетичність і функціональність посмішки. 
 

Адгезивне мікропротезування

 
Адгезивні протези використовують при втраті одного або двох зубів при наявності здорових опорних зубів. Унікальність такого мікропротезування полягає в тому, що опорні зуби не потрібно обточувати і немає необхідності в видаленні нервів. Тобто, це дуже щадний метод. Технологія полягає в тому, що протез кріпиться до опорних зубів за допомогою спеціальної клейкої речовини. Адгезивний мостовий протез – це незнімна конструкція яка встановлюється на тривалий термін. Або ж може використовуватись як термінове тимчасове вирішення проблеми втраченого зуба. Встановлення мікропротезу абсолютно безболісне і не займає багато часу. 
 
Звертайтесь до нашої стоматології Абсолют Клінік і наші лікарі підберуть найкращий варіант відновлення здоров’я та краси вашої посмішки!