• Ціна: 1650 грн.

З кожним роком лікування у стоматолога ставє все більш комфортним для пацієнта. Нові розробки дозволили знизити дискомфорт до мінімуму, а ось ефективність зросла в рази. З ювелірною точністю лікар виконує найскладніші маніпуляції, які ще буквально пару років тому були просто неможливі. Одним з таких нововведень, що дозволяють зберегти, здавалося б, безнадійний зуб, провести лікування не зачіпаючи здорові тканини, є стоматологічний мікроскоп.

Знижка -5% по запису через Viber!

Лікування зубів під мікроскопом це нове слово в стоматології. Тепер в складних випадках лікар має дійсно інформативний і ефективний інструмент. І йому не доводитися працювати «в сліпу», покладаючись на свою лікарську інтуїцію і досвід.

Переваги стоматологічного мікроскопа.

Для дуже багатьох сфер медицини використання мікроскопа вже стало звичним. Ні у кого вже не викликає здивування використання мікроскопа в хірургії, але ж стоматологія так само вимагає високої точності проведення маніпуляцій.

І дуже часто, стоматологу було мало стоматологічного дзеркала, йому доводилося керуватися буквально інтуїцією. А необхідність дуже близько нахилятися над пацієнтом, також створювала певні незручності. Використання мікроскопа, під час лікування зубів, дуже сильно розширює можливості і підвищує комфортність процедури і для пацієнта і для лікаря. По-перше, багаторазове збільшення (до 20 і більше разів) дозволяє досконально вивчити стан зуба, побачити найменші, приховані при звичайному огляді, проблеми. А по-друге, на робочу ділянку направляється фокусне світло. По-третє, пацієнт знаходиться в більш зручній позі - лежачи. Мікроскоп розташований не в, а над ротом пацієнта. Лікар маніпуляції проводить більш мініатюрними інструментами, тому немає необхідності дуже широко відкривати рот.

Коли стоматолог використовує мікроскоп.

Звичайно ж, не завжди використання стоматологічного мікроскопа дійсно необхідно. Але, бувають спірні ситуації, коли мікроскоп дійсно допомагає врятувати зуб і уникнути непотрібних досліджень і процедур.

Можна виділити п'ять основних показань для використання мікроскопа під час лікування зубів.

  • Для діагностики. Використання мікроскопа дозволить стоматологу побачити найдрібніші дефекти, початкові стадії карієсу, мікро тріщинки тощо. Так само, таке детальне дослідження допомагає визначити доцільність подальшого лікування.
  • Лікування зубних каналів під мікроскопом. Не правильно пролікований канал може стати причиною втрати зуба. Рентген, як додатковий метод діагностики, далеко не завжди дає точну картину. Особливо в разі не стандартного розташування і кількості каналів. Що зустрічається не так вже й рідко. Під мікроскопом лікар бачить всі канали та їх відгалуження і проводить лікування з високою точністю.
  • Для того що б перелікувати канал. Найбільш часто мікроскоп в стоматології використовується саме для переліковування зубних каналів для того що б була можливість зберегти зуб. Під мікроскопом стоматолог може побачити старий пломбувальний матеріал, вивчити будову і розташування ходів каналу. Робота проводиться з високою точністю, здорові тканини не зачіпаються. Також тільки з використанням мікроскопа можна побачити і витягти уламки стоматологічних інструментів.
  • Протезування. Мікроскоп дозволяє з високим ступенем точності, оцінити щільність прилягання протеза або коронки. Також підвищується ефективність і безпека обробки безпосередньо перед протезуванням або установкою коронки. Виключається можливість пошкодження м'яких тканин або надмірне зняття емалі.
  • Хірургія. Зокрема видалення кісти, гранульоми і т. д

Підбивши підсумок, можна з упевненістю сказати, що лікування зубів під мікроскопом, незважаючи на більш високу ціну, є вигідним вкладенням. Адже ризик того, що Вам доведеться переліковувати зуб зводитися практично до нуля. Тим більше що стоматолог може побачити ті проблеми, які неможливо побачити без мікроскопа, і усунути їх, запобігши розвиток захворювання.