Робочі години: з 08.00 до 21.00
  • Ціна: 7500 грн. (Кераміка (Circon))
Зубні коронки це, мабуть, найпоширеніший спосіб протезування. Але сьогодні вже не достатньо просто відновити функціональність, повернути можливість нормально їсти і усунути дефекти мови, викликані відсутністю зуба. Одним із самих основних вимог, є естетичність і натуральність. 
 
Знижка -5% по запису через Viber!

 

Металокераміка. Коронка на зуб металокерамічна

Металокерамічні коронки цінуються за естетичний, «натуральний» вигляд та можливість відновити не тільки один, але і кілька зубів. І, звичайно ж, ціна металокерамічних коронок цілком доступна.
 

Як роблять металокерамічні коронки.

Така коронка складається з тонкої, всього до 0,5 мм, металевої основи, на яку шарами наноситися керамічне покриття. Характеристики керамічного покриття максимально наближаються до особливостей зубної емалі. Відтінок кераміки в кожному випадку підбирається індивідуально, з урахуванням природного кольору зубів пацієнта.
 
В результаті виходить зубна коронка, яка повністю повторює форму і колір «рідного» зуба. Металокерамічну коронку одягають на обточений зуб як «ковпачок», фіксуючи композитними стоматологічними матеріалами. Також, якщо зуб дуже сильно зруйнований, коронку можуть встановлювати на штифт. Для виготовлення зубних мостів також можуть використовуватися коронки з металокераміки.
 

Види основ для металокерамічних коронок.

На ціну металокерамічної коронки значно впливає матеріал, який буде використаний в якості основи. Від того, який метал або сплав використаний, також залежить довговічність і естетичність коронки. Так, наприклад, якщо метал темний, він відтіняє край ясен в сіруватий або синюватий колір.
 
В якості основи для металокерамічної коронки можуть використовуватися такі матеріали:
 
  • Нікель - не дорогий, може бути одним з найкращих варіантів, за умови відсутності алергічної реакції у пацієнта.
  • Кобальтохромова основа - має більш високу ціну, але, безсумнівна перевага, це те, що такий сплав не викликає алергію.
  • Молібден - матеріал, який надає сплавові еластичність.
  • Титан - дуже затребуваний в якості основи для коронок. Його переваги це стійкість до корозії, не токсичність, можна алергікам. А також титан не є перешкодою для проведення рентгенівських обстежень.
  • Золото - дозволяє домогтися натурального відтінку кераміки, відсутня темна смужка між яснами і коронкою. Тому, металокерамічні коронки з основою із золота, дуже популярні як варіант для відновлення зубів, видимих під час посмішки. У чистому вигляді золото не використовують через його м'якості, в сплав додають паладій або платину.

Переваги протезування металокерамічними коронками.

Серед найбільш виражених переваг коронок з металокераміки можна виділити наступне:
  • Здатність витримувати високі навантаження
  • Служать до 15 років
  • Колір не змінюється
  • Практично повна імітація натуральних зубів
  • Відновлення будь-якої кількості зубів
  • Простий догляд
  • Швидке звикання
  • Доступна ціна

Коли металокерамічні коронки не найкращий варіант.

Незважаючи на всі переваги, не завжди і не для всіх підійдуть металокерамічні коронки. Зокрема їх не можна встановлювати при наявності алергії на який-небудь з компонентів. Протипоказаннями так само є:
  • Важка ступінь пародонтозу або пародонтиту.
  • Серйозні порушення прикусу
  • Бруксизм
  • Занадто дрібні рідні зуби

Безметалова кераміка. Кераміка (Circon)

 

Безметалова кераміка це саме той матеріал, який дозволяє виготовляти зубні коронки, протези, вініри, вкладки, зубні мости, що відповідають найвищим вимогам в плані естетики і функціональності.

 
Безметалова кераміка це повністю безпечний матеріал, вона не викликає алергічних реакцій, не окислюється в роті, не виділяє ніяких речовин. Раніше цільнокерамічні коронки не мали широкого застосування через їх крихкості. Але, завдяки розробці нових технологій виготовлення коронок, сьогодні безметалова кераміка досить міцна навіть для протезування жувальних зубів.
 

Різновиди безметалових керамічних коронок.

Розробки в сфері вдосконалення суцільнокерамічних коронок тривають і на сьогоднішній день. Так, стоматологи в своєму розпорядженні мають кілька видів безметалової кераміки.
 

Коронки з пресованої кераміки (порцелянові).

Відрізняються максимально природним виглядом, що робить їх оптимальним варіантом для відновлення фронтальних зубів. До недоліків можливо віднести недостатню міцність, тому їх не рекомендують використовувати на жувальних зубах.

 

Безметалова кераміка з каркасом з оксиду алюмінію.

Каркас з оксиду алюмінію робить коронки більш міцними. Безметалова кераміка на основі оксиду алюмінію використовується для виготовлення коронок для фронтальних і жувальних зубів. А також вона досить міцна для мостовидних протезів.

 

Керамічні коронки з каркасом з діоксиду цирконію.

Використання діоксиду цирконію дозволило значно підвищити міцність коронок. Безметлова кераміка на основі діоксиду цирконію підходить для мостових конструкцій і установки коронок на жувальні зуби. При цьому естетичність, гіпоалергенність і безпечність матеріалу повністю зберігаються.
 

Основні відмінності безметалової кераміки від металокіраміки.

Ціна безметалової кераміки буде дещо вищою, якщо порівнювати з металокерамічними коронками. І, цілком природно, виникає питання, чи потрібно переплачувати і в чому переваги суцільнокерамічних коронок. Для того що б зорієнтуватися, досить знати основні особливості безметалових і металокерамічних коронок.
 
Металокерамічні коронки мають основу з металу, внаслідок чого вони не просвічуються на світло, що відрізняє їх від натуральних зубів. Так само в місці зіткнення ясна і коронки видно тоненький темний обідок від металу. Але металокераміка дуже міцна і відмінно підходить для установки на жувальні зуби.
 
Безметалова кераміка просвічує на світло так само як натуральні зуби, тому для відновлення фронтальних зубів вона підходить ідеально. Суцільнокерамічні коронки щільно стикаються з яснами і мають вигляд натуральних зубів. Пресована кераміка підходить виключно для передніх зубів. А ось цирконієва кераміка досить міцна і для установки на жувальні зуби.