• Ціна: 300 грн.
Всього лиш близько 10 % населення являються щасливими власниками правильного прикусу. Тому консультація ортодонта одна із найбільш затребуваних стоматологічних послуг. Адже порушення прикусу це не лише косметичний дефект який спричиняє дискомфорт. Неправильне розташування зубів несе за собою чимало проблем для всього організму. Це, звісно, в першу чергу проблеми з травленням, з правильністю вимови та багато іншого. 
 
Знижка -5% по запису через Viber!
 

Коли варто записатись на першу консультацію до ортодонта

 
Перші відвідини дитячого ортодонта варто планувати на вік від 3 до 5 років коли дитина уже має всі молочні зуби. В цей час стоматолог-ортодонт уже може визначити наявність проблем з прикусом, спрогнозувати порядок росту постійних зубів і чи вистачить їм місця для правильного прорізування. Також батьки отримають рекомендації які дозволять їм вчасно зреагувати на можливі проблеми. 
 
Наступний візит рекомендовано планувати на вік від 6 років, коли розпочинається ріст постійних зубів. Саме в цей період активного росту щелепи можна швидко вплинути на правильність формування прикусу. Таке раннє звернення на консультацію до ортодонта дозволить уникнути тривалого та дорогого лікування в дорослому віці.
 

Консультація стоматолога-ортодонта для дорослого

 
Досить таки часто люди приймають рішення виправити вади прикусу в більш зрілому або й поважному віці. І це можна і потрібно зробити! Правильне положення щелепи та зубів набагато покращить якість життя в будь якому віці! Перше, що помічають пацієнти, після того як вони перестають соромиться посміхатись, це виправлення овалу лиця! Покращується травлення через можливість якісно пережовувати їжу, а відповідно покращується і загальне самопочуття.
 
Тому не зволікайте, швидше записуйтесь на консультацію до наших ортодонтів в стоматологію Абсолют Клінік!
 

Як відбувається консультація ортодонта

 
В першу чергу ортодонт проводить візуальний огляд. Але, для правильності діагнозу та розробки плану лікування необхідні додаткові дослідження. 
 
Отже консультація ортодонта може складатись з наступних етапів:
  • Загальний огляд та опитування пацієнта
  • Фотопротокол. Ведеться на протязі всього лікування і дозволяє відслідкувати зміни. Так і лікар і пацієнт наглядно бачать динаміку та досягнутий прогрес. 
  • Функціональні проби. Лікар має оцінити загальний стан усієї зубощелепної системи, перевірити тонус м’язів, наявність та правильність рефлексів. 
  • Панорамний знімок (ортопантомограма). Це дуже інформаційне дослідження, за допомогою якого лікар оцінює в якому стані перебувають зуби на обох щелепах. Стоматолог бачить які зуби відсутні, чи наявні і в якому положенні зуби мудрості, стан коренів зубів, чи є зуби які необхідно пролікувати і т. д.
  • Зняття відбитків зубів для отримання моделі щелепи
  • Телерентгенограма. Знімок робиться в боковій проекції. Даний знімок використовується для проведення цілого ряду досить складних розрахунків та аналізу. Особливо він важливий в складних випадках коли для виправлення прикусу необхідне хірургічне втручання. Саме цей знімок дозволяє підтвердити правильність діагнозу та схему лікування. 
Крім того ортодонту для правильності лікування може бути необхідна комп’ютерна томографія чи ще інше дослідження. В будь якому випадку лікар докладно пояснить для чого те чи інше дослідження потрібне. Також на консультацію до ортодонта з його ініціативи можуть бути запрошені інші вузькі спеціалісти, наприклад, хірург, гнатолог чи логопед. І в будь якому випадку перш ніж приступити до встановлення брекетів, пластин чи інших ортодонтичних апаратів, зуби мають бути проліковані і необхідна якісна професійна чистка зубів!
 
Запис на консультацію до ортодонта в стоматологію Абсолют Клінік можна здійснити за формою для запису, або скористайтесь будь яким зручним для вас месенджером! Не зволікайте! Красива посмішка – це ваше здоров’я!